+420 602 552 624
GOLF BAHAMY

Bahamy jsou domovem golfových hřišť, z nichž mnohá jsou hodnocená jako mistrovská. Různě náročná hřiště s rozdílnými podmínkami a designem nabízí příjemnou hru golfistům všech dovedností. Ideální počasí, jasně modré nebe a fantastický golf, kde by však golfisté měli mít na paměti, že Bahamy jsou známé pro silný vítr, který hru ztěžuje a zvyšuje spotřebu míčků.

Mezi nejpopulárnější golfové ostrovy patří Nassau, Paradise Island a Grand Bahama Island. Nádherná hřiště nabízí ale i další ostrovy.

Golfoví nadšenci jistě ocení náročné a krásné hřiště Grega Normana Emerald Bay Golf Course na ostrově Great Exuma, které si rychle získává pozici jednoho z nejlepších hřišť Karibiku a jehož překrásné výhledy zapůsobí i na nejnáročnější hráče. Překrásné tropické scenérie nabízí Treasure Cay Golf Club na ostrově Abacos. Bez ohledu na golfové dovednosti najdete na Bahamách mistrovská hřiště, ideální počasí a nádherné scenérie, jež obohatí Vaše golfové dovednosti a ozvláštní luxusní dovolenou.

LUCAYAN GOLF COURSE - 18 jamek Nejstarší golfové hřiště Baham je náročné na přesnost a vhodné spíš pro zkušenější hráče. Malý přírodní div s hustou tropickou zelení, množstvím volně žijících ptáků s velmi pěknými výhledy na moře rozhodně nezklame. Golfový klenot ostrova The Lucayan Course otevřený v roce 1962 je znám pro své úzké ferveje, malé, rychlé greeny střežené strategicky umístěnými bunkery a prudké doglegs. Architekt Dick Wilson hřiště umístil do překrásného prostředí hustých borovicových hájů a palem, kde je potřeba počítat také s větrem a dvěma malými rybníky. Skvělé místo pro skvělou hru.

PRINCES EMERALD GOLF COURSE - 18 jamek Emerald Golf Course nabízí hru golfistům všech úrovní v krásné a husté vegetaci s širokými fervejemi, greeny dobře střeženými bunkery a písečnými překážkami. Golfové hřiště z roku 1965 a designem Dicka Wilsona prošlo stejně jako Princes Ruby Golf Course rekonstrukcí. Jim Fazio vytvořil hřiště s podobným designem v relativně rovném terénu, s množstvím vodních překážek. Na hráče zde čeká náročná jamka č.17 a vůbec nejtěžší jamka na Bahamách, č.9.

PRINCES RUBY GOLF COURSE - 18 jamek Osmnáctijamkové hřiště s novým designem, perfektními fervejemi a zvýšenými greeny nabízí vynikající golfový zážitek pro hráče všech úrovní. Krásné, relativně rovné hřiště s širokými fervejemi lemovanými množstvím stromů, šikmými greeny malé a střední velikosti a bunkery. Při hře je nutno počítat také s větrem, který ovlivňuje hru na každé jamce. Nová úroveň hratelnosti a překrásný kontrast zeleně, bílých písečných bunkerů a smaragdově modrých vod vytváří dokonalý golfový zážitek. Nejobtížnější jamkou a výzvou je jamka č.10, dlouhá 545 yardů, par 5, hraná kolem rybníka.

REEF GOLF COURSE - 18 jamek Golfové hřiště hodnocené jako jedno z TOP 3 v Karibiku je považováno zároveň za jedno z nejtěžších na Bahamách. Dechberoucí hřiště vyhledávané golfisty všech úrovní. Dlouhé a náročné hřiště architekta Roberta Trenta Jonese, Jr., patří k nejkrásnějším v Karibiku. Ohromující design s širokými, ale zrádnými fervejemi, zvlněnými, rychlými greeny, přibližně 120 bunkery, obrovskými jezery a nepředvídatelným větrem vanoucím od oceánu představuje pro golfisty obtížnou hru náročnou na přesnost.

BLUE SHARK GOLF CLUB - 18 jamek Náročné hřiště s množstvím přírodních překážek v kopcovitém terénu v tropickém prostředí mokřad, sladkovodních jezer a nádherných výhledů na oceán je testem zkušených golfistů a zábavou pro méně zdatné hráče. Zrenovované osmnáctijamkové hřiště Blue Shark Golf Club se rozkládá na místě původní kokosové plantáže v Nassau. Díky své bohaté tradici sahající až do roku 1780, nabízí historii a přírodní krásy ve spojení s jedním z nejnáročnějších golfových hřišť na Bahamách. Greg Norman navrhl malebné hřiště, přičemž zachoval původní přírodní topografii, výhledy na oceán, a přirozenou vegetaci. Moderní design s širokými fervejemi, vodními překážkami a strategicky umístěnými bunkery je i přes svou náročnost k hráčům přátelský. Mezi nejtěžší patří jamky č. 10.,11. a 12, známé jako „žraločí zuby“.

CABLE BEACH & GOLF RESORT Mistrovské hřiště s krásnou přírodou, svěžími fervejemi lemovanými palmami a jezery je dokonalým golfovým i vizuálním zážitkem. V roce 2002 zrekonstruovaný golfový klub Cable Beach & Golf Club se může pochlubit oblíbeným hřištěm typu links. Přátelské golfové hřiště s příjemnou atmosférou nabízí prostorné ferveje protkané sítí nádherných jezer, kde voda vstupuje do hry na 16 z 18 jamek . Náročné, hratelné hřiště s kvalitními službami a vstřícným personálem.

OCEAN GOLF CLUB - 18 jamek Ocean Club ležící v překrásném prostředí pobřeží s úchvatnými přímořskými greeny a odpališti nabízí náročnou, ale spravedlivou hru. Golfové hřiště s původním designem Dicka Wilsona bylo v roce 2000 zcela přetvořeno Tomem Weiskopfem, který zde vytvořil mistrovské golfové hřiště s přímořskými greeny a nádhernými scenériemi pobřeží. Jeho umístění na pobřeží má za následek, že hru ovlivňují silné větry, které ji činí obtížnou a měnící se. Do hry vstupují také vodní překážky v podobě mokřad a lagun, stejně jako strategicky rozmístěné bunkery. Jedno z nejlepších hřišť na Bahamách poskytne golfistům všech úrovní dokonalý test golfových dovedností.

Zájezdy destinace GOLF BAHAMY

Tato destinace nemá žádné zájezdy.

Hřiště destinace GOLF BAHAMY

Ocean Golf Club Bahamas
Reef Course & Country Club Bahamas
The Lucayan Course
Chci dostávat informace o golfových zájezdech