info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
GOLF BULHARSKO

Bulharsko v nás vyvolává představu černomořského pobřeží, koupání a slunce. Začínáme znovu objevovat jeho krásu, památky i nově vznikající letoviska. Bulharsko začíná lákat také golfisty. Přední světoví investoři a designéři uvádí do života sport, který není součástí bulharských sportovních tradic, přesto má potenciál stát se velmi oblíbeným.

Oblast podél pobřeží Černého moře v nedotčené přírodě severo-východní části země, poblíž rumunských hranic je téměř předurčena stát se Mekkou golfistů. Investoři vytušili možnosti této země pro její příjemné klimatické podmínky a rozmanitou krajinu. Bulharsko investovalo 30 milionů eur do výstavby přímořských golfových hřišť, která navrhoval proslulý Gary Player.

Dvě nová hřiště na pobřeží Černého moře splňují ty nejvyšší světové standardy. BlackSeaRama se stala vítězem v soutěži časopisu Golf Magazine o Nejlepší nové golfové hřiště na světě pro rok 2009 a je jako stvořená k poznání a odhalení. V současnosti je v zemi šest golfových hřišť, naplánována jsou však další. Za zmínku stojí nově vybudovaný resort Thracian Cliffs rozkládající se na útesech, které vybíhají do Černého moře. Hřiště projektované Gary Playerem je opravdu jedinečným zážitkem.

Zájezdy destinace GOLF BULHARSKO

THRACIAN CLIFFS GOLF & SPA RESORT - golf ****
Bulharsko
od 17.690,- Kč
THRACIAN CLIFFS GOLF & SPA RESORT - golf & let ****
Bulharsko
od 26.980,- Kč
PIRIN GOLF & COUNTRY CLUB - golf *****
Bulharsko
od 17.390,- Kč
MELIA GRAND HERMITAGE - golf *****
Bulharsko
od 22.490,- Kč

Hřiště destinace GOLF BULHARSKO

Thracian Cliffs Golf Resort
Bulharsko
Black Sea Rama Golf Course
Bulharsko
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku TiCad Greensgate