info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

GOLF RAKOUSKO

Mnozí návštěvníci Rakouska mají tuto zemi spojenou s krásnými sjezdovkami a zimní lyžařskou dovolenou. Jiným vyvstanou před očima spíše malebná horská údolí, kvetoucí louky a pasoucí se krávy. Rakousko má ovšem také co nabídnout golfovým fanouškům: grandiciózní kulisu alpských horských masívů, křišťálově čistá jezera a pohostinnost místních obyvatel. Historie rakouského golfu není příliš dlouhá, přesto Rakousko patří k naprostým špičkám, co se týče kvality hřišť a příslušných služeb.

Až do osmdesátých let situace rakouského golfu nebyla příliš příznivá. Ovšem poté se situace rapidně změnila. V roce 1990 bylo hráčům k dispozici náhle hned o čtyřicet hřišť víc! Devadesátá léta rakouskému golfu přinesla hřišť více než padesát. Největšími baštami se v poměrně krátkém čase stalý nám nejbližší Horní a Dolní Rakousko, kde je dnes soustředěno 58 z celkových 125 rakouských hřišť. Rakouské golfové kluby jsou zajímavé pro české hráče především nabízenou prvotřídní kvalitou hřišť, vybavením a služeb a především zasazením do krásné neporušené přírody.

V Rakousku nalezneme velkou škálu různých typů krajiny, od dlouhých rovin pusty v Sedmihradsku, přes hřiště integrovaná do parkových ploch v okolí Vídně, až po kopcovitý, horský terén, který láká nejen svou náročností, ale také svým půvabem. Tato různorodost samozřejmě nabízí golfistům všech typů najít si v rámci Rakouska to, co mají rádi.

Rakouské kluby jsou koncipovány jako střediska pro relaxaci a klidnou dovolenou. Tomu jsou uzpůsobeny i služby, jež jsou tu nabízeny. Jde především o doplňkové sportovní a rekreační služby, kde načerpáte potřebnou energii jako např. bazény, spa a wellness, sauna, solárium, masáže atd. Dor Rakouska se za golfem může vydat úplně každý.

Najdete zde kluby, které vyplní i požadavky těch nejnáročnějších, o čemž svědčí i to, že se v mnohých konají světová i národní mistrovství. v Rakousku je golf jako sport velmi podporován z důvodů vytvoření pomyslné letní alternativy k zimním sportům, za kterým sem jezdí lidé z celého světa. Dokonale udržované greeny, prvotřídní kvalita služeb a luxusní ubytování, stejně jako okouzlující příroda, fascinující a majestátní horská krajina, čistý horský vzduch a výborná místní kuchyně s kulinářskými specialitami činí z této země golfařský ráj, jež je navíc pro Čechy, co by kamenem dohodil.

Zájezdy destinace GOLF RAKOUSKO

Tato destinace nemá žádné zájezdy.

Hřiště destinace GOLF RAKOUSKO

Adamstal
Golfclub Eichenheim Kitzbühel
Golfclub Goldegg
Schloss Pichlarn Golf & Country Club
Radstadt Golf
Fontana Golf Club
Colony Club Gutenhof
Golfclub Klagenfurt-Seltenheim
Golfclub Lungau
Styrian Mountain Golf Mariahof
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Greensgate