+420 602 552 624

Sandy Lane Golf

GOLF BARBADOS

Popis hřiště

Sandy Lane se řadí mezi špičkové golfové resorty světa a žádané golfové destinace v Karibiku. Celkem 45 jamek nabízí tři jedinečná a velkolepá hřiště umístěná v tropické krajině plné krásných stromů a svěží zeleně. Scénická a velmi pečlivě udržovaná hřiště s vynikajícími podmínkami pro golf.

Prestižní golfový klub se třemi golfovými hřišti se rozkládá přímo u Karibského moře. Nádherné výhledy a pestrá parková úprava vytváří zcela jedinečné scenérie. Dvě osmnáctijamková hřiště designéra Toma Fazia, Green Monkey, exkluzivní hřiště, jež nemá konkurenci a Country Club s pěti jezery, dokonalými fairwayemi a svěží zelení jsou jedinečnou a neopakovatelnou golfovou zkušeností. Osmnáctka Green Monkey je jedinečná pro své zasazení do starého vápencového lomu. Odkryté kamenné stěny tvoří dramatický kontrast s bujně se vlnícimi fairwayemi a greeny, které nabízí ohomnou změnu nadmořské výšky. Okouzlí Vás svou neobyčejnou krásou terénu a ohromujícími výhledy na Barbados platinum coastline.

Devitíjamkové hřiště The Old Nine z roku 1961 nabízí půvabnou relaxační hru v prostředí starého panství s malými greeny a úzkými, stromy lemovanými fairwayemi. Nechybí klubovna, luxusní restaurace a bar.

Sandy Lane Golf

Terén a styl hřiště

Kopcovité
Tropická vegetace
Jamky u moře

Vybavení hřiště

Akceptace platebních karet
Půjčovna golfových vozíků
Půjčovna golfových holí
Klubová restaurace
Klubový bar
Sprchy

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště
Počet jamek45
Délka6 715m
Par72
HandicapBez omezení
ArchitektTom Fazio
Rok vzniku1961
Hotely v okolí
Hřiště v okolí
Sandy Lane Golf
GOLF BARBADOS
Royal Westmoreland Golf
GOLF BARBADOS
Apes Hill Golf Club
GOLF BARBADOS
Chci dostávat informace o golfových zájezdech