info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
banyan tree phuket  *****

Golfová dovolená - Phuket

banyan tree phuket *****

Poloha

​Luxusní resort Banyan Tree Phuket, který obklopují třpytivé vody laguny, je útočištěm klidného odpočinku a dokonalou kulisou pro dokonale naplánovanou dovolenou. Vstupte do skrytého světa Banyan Tree Phuket, který se nachází v enklávě Laguna Phuket, a vkročte do tropické pohádky, kde jsou cesty lemovány kasuárinami a palmami, pole září květy alamandy a zátoka Bang Tao se vždy třpytí v safírovém lesku.

Vybavení hotelu

​V resortu o rozloze 89 akrů najdete lázně, golfové hřiště a proplétající se cyklostezky. Jen pár kroků od svěžího areálu na vás čeká písečná pláž Bang Tao s tyrkysově zbarvenou vodou.

Vybavení pokoje

​ Banyan Tree Phuket nabízí návštěvníkům jedinečné zážitky v podobě luxusních vil s bazénem. V těchto nádherných vilách se snoubí tradice s inovacemi a příroda se sofistikovaností, abyste si mohli dopřát dokonalý zážitek z relaxace. Považujte tyto skvěle navržené vily za svůj domov daleko od domova, zatímco budete objevovat vše, co nabízí místní kultura, obnovovat svůj vnitřní klid a postupovat na své osobní cestě za zdravím.
​ Užijte si pobyt v páru - vily s jednou ložnicí a bazénem jsou ideální pro páry, které chtějí strávit intimní dovolenou společně. Odlehlé prostory jsou obklopeny svěžími tropickými zahradami a poskytují relaxační soukromý prostor, kde si můžete užít kvalitní čas s partnerem, lepší spánek a hlubokou relaxaci. Lázně Banyan Tree Spa poskytují útočiště pro vaše smysly, kde se můžete plně zbavit starostí a soustředit se na omlazení mysli a těla.
​ Relaxujte s celou rodinou - Banyan Tree má také mnoho možností soukromých vil s bazénem se dvěma ložnicemi, které jsou ideální pro dovolenou s celou rodinou.

Stravování

​V hotelu Banyan Tree Phuket nabízejí moderní zpracování tradiční kuchyně v řadě živých a rozmanitých restaurací a barů. Moderní thajskou kuchyni si můžete vychutnat v restauraci Saffron, která je charakteristickým znakem resortu, nebo si dát rychlé občerstvení s výhledem na golfové hřiště v Banyan Cafe. Milovníci wellness si mohou dopřát zdravé jídlo u bazénu v restauraci Veya.

Sport a zábava

Zdejší luxusní lázně vyzařují auru naprostého soukromí a při procedurách zde používají přírodní thajské ingredience. Nechte se přenést do stavu relaxace a vydejte se na oceňovanou cestu do místního lázeňského resortu. Široká škála procedur, které poskytují, jim umožňuje uspokojit vaše wellness potřeby a pomoci vám obnovit klid vaší mysli. Dopřejte si luxus díky zdejšímu tradičnímu a holistickému přístupu k wellness.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena
03.03.202411.03.20248snídaně  83 490 Kč

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Phuket / BANYAN TREE PHUKET


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Loch Palm Phuket Golf
Loch Palm Phuket Golf
(8 km od hotelu)Phuket
Laguna Golf Phuket
Laguna Golf Phuket
(9 km od hotelu)Phuket
Blue Canyon Country Club - Canyon Course
Blue Canyon Country Club - Canyon Course
(14 km od hotelu)Phuket
Blue Canyon Country Club - Lakes Course
Blue Canyon Country Club - Lakes Course
(14 km od hotelu)Phuket
Mission Hills Golf Club Phuket
Mission Hills Golf Club Phuket
(18 km od hotelu)Phuket
Red Mountain Golf Club
Red Mountain Golf Club
(18 km od hotelu)Phuket
Phuket Country Club
Phuket Country Club
(20 km od hotelu)Phuket
Katathong Golf Resort & Spa
Katathong Golf Resort & Spa
(65 km od hotelu)Phuket
Hotely v okolí
ROSEWOOD PHUKET
ROSEWOOD PHUKET
Phuket
od 12.500,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
DUSIT THANI LAGUNA PHUKET
DUSIT THANI LAGUNA PHUKET
Phuket
od 1.600,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
BANYAN TREE PHUKET
BANYAN TREE PHUKET
Phuket
od 3.900,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz