info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

Bermudy

„Pokud chcete, běžte do nebe. Já raději zůstanu zde na Bermudách“. To pronesl Mark Twain v 19.století a od té doby se Bermudy nijak nezměnili a zůstali jakýmsi izolovaným rájem na Zemi.

 

Ostrovy Bermud se skládají ze 181 vulkanických a korálových ostrovů a ostrůvků, jejichž prosluněné pláže jsou omývány tyrkysovými vodami Atlantského oceánu. Pouze 20 z nich je obydleno a největším z ostrovů je Main Island, který je označován také jako Bermuda. K dalším velkým patří St. George's Island, St. David's Island a Somerset Island.

 

Bermudy jsou pojmenovány podle svého objevitele Juana Bermúdeze, který je neobydlené objevil roku 1503 a najdeme je u jihovýchodního pobřeží Spojených států. Až do současnosti jsou stále britským zámořským územím a britským guvernérem.

 

Úbočí sopek bezprostředně pod hladinou obydlují po miliony let korálové kolonie a nachází se zde obrovské množství vraků lodí a dosud neobjevených pokladů, což činí z Bermud skutečným rájem pro milovníky šnorchlování a potápění.

 

Na Bermudách vládne příjemné subtropické klima po celý rok, nabízí krásné luxusní resorty a celkem 9 velmi kvalitních mistrovských golfových hřišť. Zkrátka, dovolené na Bermudách, té není co vytknout….


NALEZENÁ HŘIŠTĚ

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz