info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

Cookovy ostrovy


DESTINACE Cookovy ostrovy


Zapomenutý ráj světa, na kterém se zastavil čas. Země nádherných lagun, osamocených bílých pláží a panenské přírody. Tropická krása Cookových ostrovů vám učaruje.

 

Objevujte

 

Cookovy ostrovy jsou předobrazem dokonalého tropického ráje s bělostnými plážemi, lagunami, které hrají všemi odstíny modré, kokosovými palmami a panenskou přírodou. Téměř jako plevel zde rostou ty nejnádhernější divoké květy, které vás už z dálky budou lákat svou omamnou vůní. Není proto divu, že je místní ženy používají místo parfému a zdobí si s nimi husté černé vlasy. Květy za uchem symbolizují také rodinný stav a ženy jimi dávají najevo, zda jsou svobodné, či vdané – svobodné ženy si dávají květ za pravé ucho, vdané za levé. Květiny čekají i na vás a po příletu na letiště vás místní delegace uvítá voňavým květinovým věncem. Pestré barvy květin kontrastují se svěží zelenou džunglí ve vnitrozemí malých ostrůvků, kde se ukrývají takové poklady, jako vodopády s jezírkem. Cookovy ostrovy jsou v oceánu rozeseté jako perly a každý z nich má nezaměnitelnou atmosféru. Pokud vás láká romantická samota, využijte půjčovnu kajaků a nechte se od místních obyvatel nasměrovat na opuštěné ostrovy, které můžete mít celý den jen pro sebe. Společnost vám budou dělat pouze raci poustevníci.

 Magická příroda

 

Poznávejte

 

Místní styl života vám učaruje a budete se cítit jako v panenském ráji. Na Cookových ostrovech nenajdete žádné megalomanské hotelové komplexy, billboardy nebo obchodní centra. Ostrovy se tomuto konzumnímu vlivu podařilo uchránit a nabízejí tak jedinečnou možnost vypnout a odstřihnout se od hektického životního stylu. Ostrovní atmosféru si zamilujete a po pár dnech navyknete na ospalou pohodu, lenošení a užívání si takových maličkostí, jako je nádherně barevný západ slunce nad modrým oceánem. Nechte se proto unášet místním časem, který plyne velmi pomalu. Místní obyvatelé opravdu nikam nespěchají a život na krásných ostrovech si užívají. Možná proto se pořád usmívají a mají vždy dobrou náladu. Milují společnost a budou s vámi jednat jako s dlouho ztracenými rodinnými členy. Rádi se baví a tančí a ještě raději své domorodé tance předvádějí, proto si tuto podívanou nenechte ujít. Téměř každý večer se koná „island night“, při které vystoupí ženy i muži, odění v domorodých úborech. Sváteční je pro místní neděle, kdy se na ostrovech rozezní zvony, svolávající k nedělní mši. Na jednoho obyvatele Cookových ostrovů je tu nejvíce křesťanských kostelů na světě.

 

Zajímavá místa

 

Relaxujte

 

Cookovy ostrovy jsou ideálním útočištěm novomanželů, toužících po nerušených líbánkách v tropickém ráji. Na plážích budete téměř sami a můžete si najít svou vlastní romantickou zátoku. V krásných rezortech pro zamilované či novomanžele budete mít absolutní klid, soukromí a pohodlí. Dopřát si můžete vše, po čem vaše srdce touží – romantické večeře na pláži při západu slunce, luxusní lázně a celodenní péči a relax ve spa. K tomu ochutnejte čerstvé ryby a ovoce, které má úplně jinou chuť, když je čerstvě utržené ze stromu. Žízeň zaženete lahodným kokosovým mlékem. Místní obyvatelé se sběrem popadaných kokosů živí a rádi vám je připraví, aniž by za to něco chtěli. Bakšišem je akorát urazíte, mnohem víc ocení, když si s nimi popovídáte. Kromě lenošení na plážích a kocháním se nekonečné modře lagun jsou Cookovy ostrovy báječné také na šnorchlování. Nezapomnělo se ani na golfisty, zahrát si můžete na dvou devítijamkových hřištích, které mají nezapomenutelnou atmosféru tropického ráje.

 

 

Krásné pláže

 

Golfová hřiště

Zájezdy destinace Cookovy ostrovy

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz