info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
grand hotel terme  *****

Golfová dovolená - Lago di garda

grand hotel terme *****

Poloha

Luxusní welness hotel Grand Hotel Terme se nachází přímo u jezera Lago di Garda, jen pár kroků od historického centra krásného městečka Sirmione.

Vybavení hotelu

Grand Hotel Terme je vybudovaný ve stylu historického paláce a díky své poloze přímo v centru středověkého městečka Sirmione s okolními hradbami a výhledem na jezero Vás přenese do jiné reality. Všechny společné prostory jako je restaurace,bar a lobby mají výhled na jezero a jeho neustále se měnící světlo.

Vybavení pokoje

Elegantní a prostorné pokoje mají dřevěnou podlahu, satelitní TV s plochou obrazovkou, koupelnu s WC, minibar a klimatizaci. K většině pokojů patří balkon nebo terasa a některé mají výhled na jezero Garda.

Stravování

Hotelová restaurace L'Orangerie s výhledem do zahrady a na jezero nabízí anglické snídaně formou bufetu a k obědu a večeři pokrmy mezinárodní a klasické italské kuchyně.

Sport a zábava

Grand Hotel Terme má vlastní luxusní wellness s místností Sala Relax s krbem, křesly, koutkem s bylinkovými čaji a přímým vstupem do venkovního termálního bazénun v zahradě. Najdete zde také relaxační část s posilovnou a výhledem na jezero.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Lago di Garda / GRAND HOTEL TERME


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
VILLA CORTINE PALACE
VILLA CORTINE PALACE
Lago di garda
od 35.990,- Kč
PALAZZO ARZAGA
PALAZZO ARZAGA
Lago di garda
od 30.590,- Kč
MADRIGALE PANORAMIC & LIFESTYLE HOTEL
MADRIGALE PANORAMIC & LIFESTYLE HOTEL
Lago di garda
od 25.990,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz