info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

informace o vývoji situace v době koronaviru

informace o vývoji situace v době koronaviru

Vážení klienti naší cestovní kanceláře,
zažíváme v naší historii ojedinělou situaci a protože doba přináší spoustu otazníků a nejistot, chceme vás průběžně informovat o vývoji situace. Předem děkujeme za trpělivost. Bude-li třeba, kontaktujte nás.


Z důvodu nařízení vlády ČR v rámci bezpečnostních opatření v souvislosti s šířením koronaviru jsou všechny naše pobočky dočasně pro veřejnost uzavřeny. Pro komunikaci s námi, prosíme, využijte nejlépe naše e-mailové adresy: info@snailtravel.cz, michaela@snailtravel.cz a kristina@snailtravel.cz. Chceme vás ubezpečit, že jsme tu pro vás dál dnem i nocí a usilovně pracujeme.


Jak jste již byli informováni, od 16. 3. 2020 platí opatření vlády České republiky ze dne 13. 3. 2020 zákaz vycestování mimo ČR. Je tedy zřejmé, že po dobu trvání tohoto nařízení není možné zájezdy s odlety v nejbližším období realizovat. Dění kolem vývoje bezpečnostních opatření bedlivě sledujeme společně s asociací cestovních kanceláří AČCKA, které jsme členem. Ke každému klientovi, který má u nás zakoupený zájezd s odletem v měsíci březnu a dubnu přistupujeme individuálně. Se všemi se spojíme.


Prosíme své zákazníky, kteří mají zakoupeny zájezdy s termíny od 15. 4. a na letní sezónu 2020, ať jsou trpěliví a své zájezdy neruší. Věříme, že společně najdeme řešení, která vám budou vyhovovat. Všem se snažíme vyjít maximálně vstříc.

 

 

SOUBORY KE STAŽENÍ:

23. 3. 2020 - Oznámení Ministerstva pro místní rozvoj k využití poukazů jako alternativ
12. 3. 2020 - Stanovisko AČCKA k vyhlášení stavu nouze

 

 

 

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami a zpracováním osobních údajů k zasílání novinek.

Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz