info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
lido palace  *****

Golfová dovolená - Lago di garda

lido palace *****

Poloha

Hotel Lido Palace se nachází v nádherném letovisku Riva del Garda na břehu jezera Garda v severní Itálii, v blízkosti velkolepých italských jezer a alpských scenérií. Exkluzivní hotel se nachází ve zrekonstruovaném paláci z konce 19. století, kde byl použit prvotřídní design k vytvoření ohromujícího a luxusního prostředí. Na konci 19. století byly rozsáhlé zahrady a zalesněné plochy hotelu osázeny velkolepými cedry, cypřiši, tisy a palmami. Při rekonstrukci byla zachována tato zelenající sekrása. Nové struktury, jako je plavecký bazén a restaurace, zohlednily stávající stromy, zejména v jižním rohu parku směrem k jezeru. V areálu se nachází krytý a venkovní bazén, masáže, lázeňské a fitness centrum. Hotel je vzdálený 20 minut jízdy od dálnice A22 a 40 minut jízdy autem od Trenta. Využívat zde můžete neplacené parkoviště.

Vybavení hotelu

Při rekonstrukci hotelu byla vybudována skleněná hala mezi parkem, zahradami a hlavní neoklasicistní budovou a skleněná chodba nad zahradami. Celý hotel je obklopen rozsáhlými zahradami a zalesněnými pozemky a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje mají luxusní designový černý a šedý interiér a vestavěnou 42palcovou LCD TV. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi, mimořádně velká postel a moderní koupelna s podlahovým vytápěním a exkluzivní sadou toaletních potřeb.

Stravování

Dvě gurmánské restaurace a bar jsou umístěny v kovovo-skleněné části připomínající příď lodi, která prochází parkem prakticky až k jezeru. V hlavní restauraci se podávají jídla tradiční středomořské kuchyně. Další restaurace s intimnější atmosférou má v nabídce à la carte menu zaměřené na rybí speciality. Snídaně se podává v okouzlující restauraci Il Re della Busa nebo v létě na terase. Zde si můžete pochutnat na výběru lahůdek, které připravil šéfkuchař David Cattoi. Patří mezi ně domácí koláče, speciální bioprodukty z místní oblasti a řada chutných slaných jídel. K dispozici jsou také smoothie z ovoce a zeleniny a jídla à la carte.

Sport a zábava

Hotel nabízí svým hostům moderní wellness centrum o rozloze 1 500 m² s krytým i venkovním bazénem.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Lago di Garda / LIDO PALACE


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Franciacorta Golf Course
Franciacorta Golf Course
(143 km od hotelu)Lago di Garda
Arzaga Golf Club
Arzaga Golf Club
(181 km od hotelu)Lago di Garda
Garda Golf Country Club
Garda Golf Country Club
(183 km od hotelu)Lago di Garda
Bogliaco
Bogliaco
(187 km od hotelu)Lago di Garda
Chervo Golf Club San Vigilio
Chervo Golf Club San Vigilio
(195 km od hotelu)Lago di Garda
CA Degli Ulivi
CA Degli Ulivi
(195 km od hotelu)Lago di Garda
Golf Club Paradiso del Garda
Golf Club Paradiso del Garda
(202 km od hotelu)Lago di Garda
Hotely v okolí
VILLA CORTINE PALACE
VILLA CORTINE PALACE
Lago di garda
od 35.990,- Kč
GRAND HOTEL GARDONE
GRAND HOTEL GARDONE
Lago di garda
od 21.990,- Kč
PALAZZO ARZAGA
PALAZZO ARZAGA
Lago di garda
od 30.590,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz