info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
llao llao resort, golf & spa  *****

Golfová dovolená - Argentina

llao llao resort, golf & spa *****

Poloha

Hotel se nachází v nádherné oblasti národního parku Nahuel Huapi argentinské Patagonie, mezi jezery Nahuel Huapi a Moreno, a je orámovaný horskými vrcholy Mt. López, Mt. Capilla a Mt. Tronador. 1600 km od města Buenos Aires (2 hodiny letu), 35 km od letiště v San Carlos de Bariloche, 25 km od města Bariloche, 20 km od Mt. Catedral lyžařského centra, 0,5 km od Puerto Pañuela.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí 15ha parku, včetně 18ti jamkové golfové hřiště, přístav, pláž, solárium, vyhřívaný krytý a venkovní bazén s nekonečným okrajem, lázeňské centrum a health klub se saunou, fitness centrum a jiné volnočasové aktivity. Hotel má dvě křídla: Ala Bustillo a Lago Moreno. První křídlo má 162 pokojů, 11 studií a 12 apartmánů s výhledem na jezera Moreno a Nahuel Huapi a horský vrchol Cerro López. Druhé křídlo nabízí 43 luxusních studií a apartmánů: 23 Deluxe Moreno Lake Studios, 17 Deluxe Moreno Lake Suites, 2 Deluxe Mistr Moreno Lake Suites, a 1 Deluxe Royal Moreno Lake Suite.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastní koupelnou/WC, TV, telefonem, minibarem a Wi-fi. Všechny pokoje nabízejí výhled, a to buď na jezero, nebo na okolní hory. Hostům je k dispozici pokojová služba.

Stravování

Llao Llao má pět restaurací. Hosté si mohou vychutnat širokou škálu pokrmů, od mezinárodní kuchyně až po tradiční lahůdky nejvyšší úrovně, stejně jako populární "Llao Llao čaj", který se podává s dech beroucím výhledem na hotelové zahrady a jezero Nahuel Huapi.

Sport a zábava

Llao Llao Hotel nabízí skvělý golfový zážitek, širokou škálu outdoorových aktivit, jako je pěší turistika, jízda na horském kole a lyžování. Dále různé wellness terapie, masáže a hosté mohou také využít saunu.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Argentina / LLAO LLAO RESORT, GOLF & SPA


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Llao Llao Golf Course
Llao Llao Golf Course
(0 km od hotelu)Argentina
Club de Campo Mendoza
Club de Campo Mendoza
(937 km od hotelu)Argentina
El Portrerillo de Larreta Resort & Country Club
El Portrerillo de Larreta Resort & Country Club
(1221 km od hotelu)Argentina
Estancias Golf Club
Estancias Golf Club
(1319 km od hotelu)Argentina
Martindale Country Club
Martindale Country Club
(1330 km od hotelu)Argentina
Olivos Golf Club
Olivos Golf Club
(1341 km od hotelu)Argentina
Nordelta Golf Club
Nordelta Golf Club
(1350 km od hotelu)Argentina
Jockey Golf Club
Jockey Golf Club
(1354 km od hotelu)Argentina
Hotely v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz