info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Lofoten Links  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf

Lofoty

Lofoten Links

Popis hřiště

Lofoten Links je velkolepé 18jamkové linksové hřiště, které se nachází v nádherné lokalitě na ostrově Gimsøya na Lofotách. Hřiště se nachází u moře s nerušeným výhledem na sever a půlnoční slunce. Hra a procházka po hřišti je velkolepým zážitkem, kde oceán představuje na několika jamkách vodní překážky a písečné pláže slouží jako přírodní bunkry. Hřiště má čtyři různá odpaliště, která nabízejí požitek a výzvy pro golfisty VŠECH úrovní. 

 

Golf s půlnočním sluncem a polární září
Od konce května do konce července slunce nikdy nezapadá! Lofoten Links je jedním z mála hřišť na světě, které nabízí hraní golfu na slunci po celých 24 hodin, včetně až 6 hodin s půlnočním sluncem!
Od konce srpna do poloviny října si můžete zahrát golf ve dne a zažít polární záři večer a v noci. Lofoten Links Lodges jsou jedním z nejlepších míst, kde můžete tuto přírodní světelnou show zažít. Pro golfové dobrodruhy, kteří by rádi podnikli něco neobvyklého a jedinečného, jsou k dispozici golfové balíčky Půlnoční slunce i Polární záře.

 

Bohatá severská historie
Hřiště se nachází v Hově na ostrově Gimsøy. Hov je staré vikingské místo s mnoha historickými památkami. Na hřišti se mimo jiné nacházejí dvě hrobky z vikingského období. Historici se domnívají, že z této oblasti pocházel vikingský náčelník Tore Hjort, který je zmiňován ve vikingských ságách.

 
Různorodá ptačí říše
Na hřišti Lofoten Links mohou milovníci ptáků objevit vzácné a zajímavé druhy, jako jsou orel mořský, kulík černohlavý, tetřev hlušec, ústřičník, špaček, kachny a mořští ptáci, například kormoráni, břehouši a volavky. Na hřišti nebo v jeho blízkosti se líhnou břehule, potápka rudokrká, břehouš a kulík. Každoročně jsou z hřiště pozorována velká hejna tažných ptáků jako husy růžohlavé a husy šedé.

Souostroví Lofoty je plné přírody a světla a nachází se na 68 stupních severní šířky. Strmé hory, bílé písečné pláže a malé rybářské vesničky s malebnými červenými chatrčemi jsou jen částí toho, co můžeme nabídnout.

Na Lofoty se snadno dostanete z jiných částí země, a to jak letecky, tak po moři a silnici. Doba letu z Osla je jen pouhé dvě hodiny. Společnost Widerøe létá z Bodoe do Svolvaeru a Leknesu až sedmkrát denně. Z pevniny jezdí denně trajekty a katamarány a Hurtigruten zajíždí do Stamsundu a Svolvaeru, každý den směrem na sever i na jih. Pokud cestujete autem, můžete využít spojení s pevninou Lofoty. E-10 přes Lofoty, které je součástí konceptu "národních turistických tras".


Terén a styl hřiště

Rovinaté hřiště
Luční hřiště

Vybavení hřiště

Akceptace platebních karet
Půjčovna golfových vozíků
Půjčovna golfových holí
Klubová restaurace
Klubový bar
Sprchy

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště
Počet jamek18 jamek
Délka5499 m
Par71
Handicap
ArchitektJeremy Turner
Rok vzniku2015

Plán hřiště | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
Hotely v okolí
LOFOTEN LINKS LODGES  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
LOFOTEN LINKS LODGES
Norsko
od 21.590,- Kč
Hřiště v okolí
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz