info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
puente romano beach resort - golf  *****

Golfová dovolená - Španělsko - costa del sol

puente romano beach resort - golf *****

Poloha

Luxusní hotel Punte Romano připomíná spíše pitoreskní andaluskou vesničku se spoustou barevných kachlíků, palem, květin a fontánek. Celý komplex je uprostřed tropické zahrady přímo na pláži a je vzdálený od centra Marbelly 3,5 km a jachetního přístavu Puberto Banus 4 km. Andaluskou atmosféru utvrzují bílé stěny hotelu, barevné kachlíčky, graciózní fontánky, palmy, zahrady a květiny typické pro místní vesničky. Vítejte v Puente Romano, nejvyhledávanějším plážovém letovisku v Marbelle.

Vybavení hotelu

V hotelu najdeme restaurace, piano bar, 2 bazény, letní terasu, zahradu, beach club s barem a bazénem, fitness, saunu, a turecké lázně. Nechybí zde ani kadeřník či masáže.

Vybavení pokoje

Místo, kde se odehrávají kouzla - luxusní pokoje, apartmá a vily jsou inspirovány přírodou středomořských krajin, interiéry vás nechají vydechnout od prvního kroku, kterým vstoupíte. Energie Puente Romano není nikdy daleko, takže si užijte líné ráno se snídaní v posteli, relaxuj na terase se sklenkou šampaňského, nebo zažijete párty ve vaší soukromé vile.

Stravování

V hotelu Puente Romano nabízejí epický výběr restaurací a všechny odstín barů pro nápoje před a po večeři. Opravdu zde mají dobré jídlo pro každou příležitost. Kultura kavárny vytvořená pro setkávání, tapas, které spojí celou párty, duhové barvy sushi a kreativní koktejly, které chcete fotografovat. Vydejte se na gastronomické dobrodružství v Puente Romano. Od východu do západu slunce nelze přehlédnout společenskou atmosféru Puente Romana.

Sport a zábava

Kromě golfu na okolních golfových hřištích můžou milovníci sportu využít například aerobic, tenis na 10 tenisových kurtech, fitness centrum či hotelovou jezdeckou stáj, která je vzdálena od hotelu 17 km.

Náš názor

Překrásné místo pro romantické golfisty milující tradici a styl.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF ŠPANĚLSKO - COSTA DEL SOL / PUENTE ROMANO BEACH RESORT - GOLF


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
PUENTE ROMANO BEACH RESORT - golf
PUENTE ROMANO BEACH RESORT - golf
Španělsko - costa del sol
od 31.690,- Kč
MARBELLA CLUB - golf
MARBELLA CLUB - golf
Španělsko - costa del sol
od 41.690,- Kč
FINCA CORTESIN - golf
FINCA CORTESIN - golf
Španělsko - costa del sol
od 54.890,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz