info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
royal garden villas & spa  *****

Golfová dovolená - Tenerife

royal garden villas & spa *****

Poloha

Luxusní resort Roayl Garden Villas se nachází v jižní části ostrova Tenerife, nedaleko městečka Adeje a cca 20minut od letiště. Z hotelu je překrásný výhled na Atlantický oceán, ostrov La Gomera a na golfové hřiště Costa Adeje.

Vybavení pokoje

Každá z 28 nádherných vil s vyhřívaným soukromým bazénem má výhled na zeleň golfového hřiště Costa Adeje, drama jižních hor a lesknoucí se Atlantický oceán. Víme, že jako host chcete něco jiného, a proto vám přizpůsobí pobyt přesně podle vašich požadavků. Navrhněte si svou dovolenou s komplexním výběrem služeb vytvořených pro maximální zážitek. Prostorné vily mají individuálně řešený elegantní interiér, dřevěný nábytek, terasu a plně vybavenou kuchyň. K vybavení patří TV s 40palcovou plochou obrazovkou, DVD přehrávač, masážní sprcha a vana.

Stravování

Probuďte se a zajděte si na relaxační snídani do elegantní restaurace Jardín, kde se mísí vůně čerstvé kávy a právě upečeného pečiva se známými vůněmi vařených ranních specialit. Stejné intimní prostředí je místem, kde večer šéfkuchař Bruno Lorenzo sdílí svou kulinářskou kreativitu a vyrábí vynikající pokrmy spojené s výběrem z našeho vinného sklípku a jsou podávány přátelským, ale nenápadným personálem v romantickém, elegantním prostředí. V klidné noci plné hvězd nic nepřekoná stolování venku; teplé proudění atlantského vánku; zvuk stříbra na porcelánu a křišťálové sklenice. Každé pondělí a čtvrtek, když slunce sklouzne za sousední ostrov La Gomera a obloha se změní na ohnivě červenou, připravují zde hostinu u bazénu, aby oslavili váš život, lásku a štěstí. "Hospoda" Tucan Tucan s pohodlnou a uvolněnou atmosférou je ideálním místem pro odpočinek a posezení s přáteli na konci vašeho dne. Přijďte si vychutnat před večeří nebo po večeři drink nebo ochutnat některý z lahodných koktejlů připravených odborným personálem baru.

Pláž

Písečná pláž Playa Las Américas s jemným tmavším pískem je vzdálena cca 4 km od hotelu.

Sport a zábava

Zažijte nové úrovně klidu v nádherných lázních Golden Pond. Dopřejte si, aby se vaše starosti rozplynuly pomocí řady masáží a kosmetických ošetření v intimně osvětleném románském prostředí. Ušetřete si den na odpočinek a užijte si vířivku, plný lázeňský okruh, hydromasážní sprchy, turecké lázně, vodopády, ledovou fontánu a vodní postele. Opravdu nezapomenutelný zážitek.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

GOLF TENERIFE / ROYAL GARDEN VILLAS & SPA


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
VINCCI SELECCION LA PLANTACION DEL SUR - golf
VINCCI SELECCION LA PLANTACION DEL SUR - golf
Tenerife
od 38.790,- Kč
THE RITZ-CARLTON ABAMA - golf
THE RITZ-CARLTON ABAMA - golf
Tenerife
od 55.090,- Kč
SHERATON LA CALETA - golf
SHERATON LA CALETA - golf
Tenerife
od 45.290,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz