info@snailtravel.cz
+420 725 713 335

GOLF ZANZIBAR

Sea Cliff Golf Zanzibar

Popis hřiště

Golfové hřiště Sea Cliff Resort Zanzibar je prvním a také jediným hřištěm na ostrově "koření". Nachází se vedle stejnojmenného hotelu a byť má jen 9 jamek, nabízí krásný golfový exotický zážitek a okouzlí hráče svým překrásným designem Petra Matkoviche, který dokonale pochopil, co golfista od golfu v tropických místech očekává. Všudypřítomné kokosové palmy a výhledy na několik odstínů modře Indického oceánu jsou totiž nejen zárukou skvělého golfového zážitku, ale také zároveň potěchou a pohlazením pro duši. 

Příliv a odliv zde zcela mění ráz celého hřiště, a proto určitě doporučujeme zahrát si zde v obou případech, neboť při přílivu se naplní mangrovníky vodou a hra je v ten okamžik daleko složitější a náročnější.

 "Golf není jen o skórování. Je to procházka v parku, zážitek pro všechny smysly a hodiny neskutečné terapie. Golfista by měl opustit golfové hřiště s neodolatelným nutkáním se vrátit. To je důvod, proč každé golfové hřiště navržené Peterem Matkovichem je jedinečné. Každé golfové hřiště vypráví svůj vlastní příběh, a to i v případě, že je staré jen pár let, zkrátka golfová hřiště  Petra Mtkoviche vypadají, jako by zde byla odjakživa a patřila sem…“

 

Terén a styl hřiště

Rovinaté hřiště
Tropická vegetace
Jamky u moře

Vybavení hřiště

Akceptace platebních karet
Půjčovna golfových vozíků
Půjčovna golfových holí
Klubová restaurace
Klubový bar

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště
Počet jamek9 jamek
Délka
Par
Handicapmuži 28 / ženy 36
ArchitektPeter Matkovich
Rok vzniku

Hotely v okolí