info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
steenberg hotel & spa - golf  *****

Golfová dovolená - Kapské město

steenberg hotel & spa - golf *****

Poloha

Hotel Steenberg se nachází na úpatí velkolepé hory Stone Mountain, je zasazen do krásné přírody a obklopen vinicemi. Centrum Kapského města je vzdáleno asi 23 km. Hotel leží přibližně 31 km od mezinárodního letiště v Kapském městě.

Vybavení hotelu

Budova hotelu byla postavena již roku 1682 v tradičním elegantním stylu odpovídající této době. Původní budova byla restaurována a nyní se řadí mezi jihoafrické národní památky. Hotel zapadá do okolní krajiny, která nabízí hostům krásný výhled na záliv False, horu Steenberg, vinařství a golfové hřiště. Samozřejmostí je i použití moderních prvků a dnešních technologických vymožeností, jako jsou například bezdrátový internet nebo klimatizace. Hotel Steenberg vyrábí své vlastní víno, které zde má již dlouholetou tradici - první hrozny zde byly vylisovány roku 1695. přímo v resortu je hostům k dispozici osmnáctijamkové mistrovské golfové hřiště, luxusní lázně a také různé aktivity, které nabízí místní cenami ověnčené vinařství.

Vybavení pokoje

Hosté se mohou ubytovat v jednom z 24 pokojů. Každý pokoj je vybaven koupelnou, klimatizací, balkónem, TV se satelitem, minibarem, Wifi, trezorem a kávovarem.

Stravování

Hosté se stravují v hotelové restauraci. Restaurace Catharina je navržena v africkém stylu s ručně vyřezávaným nábytkem. Restaurace nabízí hostům zejména místní pokrmy a krásný výhled na okolní hory.

Sport a zábava

STEENBERG GOLF COURSE Nezaměnitelné hřiště řadící se mezi 3 nejlepší v Jižní Africe poskytuje hráčům mistrovský golf, vynikající restauraci, kvalitní vína a nádhernou přírodu. Steenberg Golf Course byl navržen designérem Peterem Matkovichem v souladu s okolní přírodou. Poměrně rovinaté 18-ti jamkové hřiště obklopené vinicemi a borovými lesy využívá všech přírodních překážek a nabízí příjemnou kombinaci mistrovského golfu a ochutnávky prvotřídních vín. Perfektně udržované hřiště je nezapomenutelným zážitkem. Vstup na hřiště je umožněn pouze hotelovým hostům resortu a pozvaným, díky tomu hřiště není přeplněné.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kapské Město / STEENBERG HOTEL & SPA - GOLF


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
STEENBERG HOTEL & SPA - GOLF
STEENBERG HOTEL & SPA - GOLF
Kapské město
od 32.590,- Kč
SUN THE TABLE BAY - golf
SUN THE TABLE BAY - golf
Kapské město
od 47.890,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz