info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Aquella Golf & Country Club  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf

Phang Nga

Aquella Golf & Country Club

Popis hřiště

Aquella Golf & Country Club se nachází na úchvatném pobřeží Andamanského moře v provincii Phang Nga a nastavuje nová měřítka pro luxusní bydlení, sport a rekreaci, které doplňuje vyhlášená thajská pohostinnost.

Aquella nabízí zážitek, který uspokojí golfisty všech úrovní, od začátečníků až po profesionály, ohromující hřiště zanechá všechny v úžasu na 18 jamkách o délce přes 7 000 yardů, kde se golfisté pohybují po mírně zvlněném terénu tvarovaném tak, aby se mohli kochat panoramatickým výhledem na Andamanské moře a nedaleké hory. Oceňovaní australští architekti golfových hřišť - Pacific Golf Coast Design (PCD) - přetvořili areál v mistrovský standardní layout pokrytý nedotčenou trávou Paspalum Platinum Grass. Hřiště nabízí úzké mírně zvlněné fairwaye, které protínají pouze ohromující strategicky umístěné bunkry, jejichž čelní strany jsou postaveny z historických železničních pražců, tyto prvky jistě prověří strategické myšlení spolu s přesností z odpaliště a nájezdů na greeny.

Hřiště je krásné a náročné díky klikatícím se vodním tokům a jezerům, z nichž mnohá jsou přílivová, což golfistům poskytuje řadu vizuálních zážitků v závislosti na denní době. Krajina golfového hřiště byla pečlivě vybrána s ohledem na udržitelnost a vizuální dojem, přičemž byla použita pestrobarevná tropická vegetace.

Terén a styl hřiště

Rovinaté hřiště
Jamky u moře

Vybavení hřiště

Akceptace platebních karet
Půjčovna golfových vozíků
Půjčovna golfových holí
Klubová restaurace
Klubový bar
Sprchy

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště
Počet jamek18
Délka6 418m
Par72
Handicapmuži, ženy 36
ArchitektPacific Golf Coast Design
Rok vzniku1989

Hotely v okolí
Hřiště v okolí
Aquella Golf & Country Club  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
Aquella Golf & Country Club
Phang Nga
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz