info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Adamstal  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf

Adamstal

Adamstal

Popis hřiště

Velkolepý golfový klub Adamstal je zařazen mezi 3 nejkrásnější hřiště v Rakousku a nachází se v podhůří Alp. Nabízí 18-ti jamkové hřiště mezinárodní úrovně a okouzlující 9-ti jamkové hřiště Wall Erbach. Nabízí nedotčenou přírodu, klid a nádherné výhledy do půvabné krajiny.

Nádherné golfové hřiště, které i přes svou krátkou historii získalo mezinárodní uznání, bylo dějištěm European Challenge Tour. Prvních 9 jamek vybudoval bývalý velmi úspěšný rakouský automobilový závodník Franz Wittman v roce 1995. Mistrovské 18-ti jamkové hřiště bylo architektem Jeffem Howesem dokončeno až v roce 2006. Hřiště, které si vyžaduje soustředěnost a přesné odpaly, umístil architekt do velmi krásného, ale obtížného terénu pod vrcholky alpského předhůří. Velkolepé dráhy jamek vinoucí se po vrstevnicích i úzké, rovné ferveje stojí hráče množství míčků. Odměnou při náročné hře jsou dechberoucí výhledy na okolí.

 

HISTORIE
Co začalo 9ti jamkami v roce 1995 a bylo rozšířeno již v roce 1998 na plnohodnotné 18ti jamkové hřiště, patří dnes s 18ti jamkovým Champion Chip kursem a 9ti jamkovým Wallerbach kursem k nejkrásnějším golfovým hřištím Evropy. Vytvořeno v krajině, která již za monarchie platila za klasické letní sídlo. Místo kde se budete cítit spokojeni, daleko od stresu, shonu a hluku velkoměsta, kde naši členové a hosté získají potřebný odstup od stresu všedního dne a kde se mohou věnovat svému hobby, golfu.
Mnoho baječných věcí vzniká spojením štastných náhod. Tak tomu bylo i v GC Adamstal. Jednak tu byl Franz Wittmann, nejúspěšnější rakouský rallyepilot a nadšený hráč golfu, kterému nešel z hlavy nápad zřídit si vlastní golfové hřiště.
Pak tu byl Hans Zöchling, přítel a obchodní partner, který s Wittmannem vytvořil finanční zázemí k uskutečnění tohoto nápadu a kanadsko-irský architekt Jeff Howes, který toto hřiště v dolnorakouském alpském předhůří uskutečnil.
S perfekcionismem jemu vlastním, který ho dovedl jako rallyepilota ke dvanácti titulům mistra Rakouska a jednomu vítězství v soutěži mistrovství světa, vytvořil Wittmann s manželkou Rolandou a obchodním partnerem Zöchlingem z tohoto hřiště pravý klenot. Jedinečný co se týká greenů a fairwayí, ale i stylově zrenovované sto let staré klubovny.

Terén a styl hřiště

Lesnaté
Kopcovité

Vybavení hřiště

Akceptace platebních karet
Půjčovna golfových vozíků
Půjčovna golfových holí
Klubová restaurace
Klubový bar
Sprchy

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště
Počet jamek27 jamek
Délka5.919 m
Par70
Handicapmuži 28 / ženy 36
ArchitektFranz Wittmann / Jeff Howes
Rok vzniku1995 / 2006

Hotely v okolí
KEMPINSKI HOTEL DAS TIROL - golf  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
KEMPINSKI HOTEL DAS TIROL - golf
Rakousko
od 18.990,- Kč
SCHWARZ ALPENRESORT   | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
SCHWARZ ALPENRESORT
Obermieming
od 28.390,- Kč
SPORTRESIDENZ ZILLERTAL - golf  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
SPORTRESIDENZ ZILLERTAL - golf
Rakousko
od 36.890,- Kč
DIAMOND COUNTRY CLUB HOTEL - golf  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
DIAMOND COUNTRY CLUB HOTEL - golf
Rakousko
od 13.690,- Kč
Hřiště v okolí
Adamstal  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
Adamstal
Adamstal
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz