info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
axis porto business & spa hotel - golf  ****

Golfová dovolená - Porto

axis porto business & spa hotel - golf ****

Poloha

Porto je druhé největší portugalské město. Jde o moderní kosmopolitní středisko nedaleko břehu Atlantského oceánu. Oblast kolem města je jednou z nejvíce průmyslových oblastí Portugalska. Spolu s Lisabonem a oblastí Algarve patří mezi turisticky nejnavštěvovanější oblasti země. Porto je známé také svým celosvětovým vývozním artiklem – portským vínem, které bylo původně vyváženo jen z tohoto města. Sváželo se a dodnes se sváží po řece Douro, jejíž hluboké údolí utváří kolorit města. Jižní břeh řeky již náleží obci Vila Nova de Gaia, která je součásti portské aglomerace. Historické centrum Porta – Ribeira bylo přidáno na seznam světových památek UNESCO v roce 1996. Porto je po Lisabonu největším dopravním uzlem země, silničním i železničním. Přístav Porto de Leixões je největším v severním Portugalsku. Na severním okraji se nachází mezinárodní letiště Francisca de Sá Carneiro. Luxusní 4*hotel Axis Porto Hotel se nachází v Portu, vedle kampusu Portské univerzity a 3 km od centra města, které je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Nabízí wellness centrum a panoramatický výhled na město. Axis je společensky odpovědný v sociální oblasti, proto integruje do svého týmu také lidi s mentálním postižením.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje a apartmá hotelu Axis Porto jsou klimatizované a vybavené satelitní TV, koupelnou s vanou nebo sprchou, fénem, budíkem s rádiem, telefonem, minibarem, balkónem nebo terasou, CD přehrávačem, šatnou, trezorem v pokoji, lze přidat dětskou postýlku. Typy ubytování: jednolůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj, rodinný pokoj, apartmá, prezidentské apartmá

Stravování

Hotel Porto Axis má výtečnou restauraci, ve které se podávají fusion pokrmy italské a mezinárodní kuchyně. K dispozici je také společenská místnost a terasa s barem, kde mohou hosté relaxovat u skleničky.

Sport a zábava

Bazén Lázeňský/wellness balíček Pedikúra Manikúra Ručníky k bazénu/ na pláž Krytý bazén (po celý rok) (za poplatek) Turecká/parní lázeň (za poplatek) Masáže (za poplatek) Sauna (za poplatek) Venkovní bazén Vířivka Jízda na lodích Badminton Zahrada Rekreační pokoj/ kino

Poznámka:

Upozornění: Tento zájezd je kalkulován na 2 noci v Hotelu Axis Porto a 5 nocí v Hotelu Axis Ponte De Lima

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Porto / AXIS PORTO BUSINESS & SPA HOTEL - GOLF


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
AXIS PORTO BUSINESS & SPA HOTEL - golf
AXIS PORTO BUSINESS & SPA HOTEL - golf
Porto
od 12.590,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz