info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Club de Golf Alcanada  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf

GOLF MALLORCA

Club de Golf Alcanada

Popis hřiště

Golfový klub Club de Golf Alcanada se nachází na nádherném místě na severu ostrova Mallorca, v zálivu Alcudia, a je jediným golfovým hřištěm na Mallorce, které se nachází přímo na pobřeží s úchvatnými výhledy na moře. Klub byl otevřen v říjnu 2003 a od té doby nabízí golfovým nadšencům zážitek z hry na 6 559 metrů dlouhém hřišti, které je navrženo tak, aby představovalo výzvu jak pro profesionální hráče, tak pro amatéry.

 

Hřiště bylo navrženo Robertem Trentem Jonesem Jr., což je zárukou kvalitního a promyšleného designu, který využívá přírodní krásy a terénu. Tento klub nabízí nejen nádherné golfové hřiště, ale také špičkové služby a zařízení, včetně golfové akademie, tréninkových zařízení, restaurace, pro-shopu a šatny.

 

Club de Golf Alcanada se také pyšní tím, že je hostitelem Rolex Challenge Tour Grand Final, což je prestižní turnaj, který se zde bude konat opět v roce 2024. To jen potvrzuje význam a kvalitu tohoto golfového klubu v golfovém světě. Pro ty, kteří chtějí zahrát na tomto hřišti, klub nabízí možnost online rezervace s okamžitým potvrzením, flexibilními podmínkami zrušení a bez nutnosti předplatby. Díky tomu je návštěva tohoto exkluzivního klubu ještě příjemnější a bezproblémovější.

 

Kromě golfových zážitků se klub zavázal k ochraně přírody a udržitelnosti, což je patrné z jeho ekologického přístupu a snah o minimalizaci dopadu na okolní prostředí, což vše přispívá k jedinečnosti a kouzlu Clubu de Golf Alcanada.

 

Clubu de Golf Alcanada je obecně známé svými náročnými fairwayi, strategicky umístěnými překážkami a rychlými greeny, které vyžadují promyšlenou hru a dobré golfové dovednosti. Design hřiště zahrnuje přírodní překážky, jako jsou stromy, vodní plochy a bunkry, které zvyšují jeho atraktivitu a zároveň představují výzvu pro hráče všech úrovní.

Terén a styl hřiště

Lesnaté
Kopcovité

Vybavení hřiště

Akceptace platebních karet
Půjčovna golfových vozíků
Půjčovna golfových holí
Klubová restaurace
Klubový bar
Sprchy

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště
Počet jamek18 jamek
Délka6559 m
Par72
Handicap
ArchitektTrent Jones
Rok vzniku2003

Plán hřiště | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
Hotely v okolí
Hřiště v okolí
Club de Golf Alcanada  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
Club de Golf Alcanada
GOLF MALLORCA
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz