info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Dolomiten Golf Resort  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf

Lavant

Dolomiten Golf Resort

Popis hřiště

Dolomitengolf Resort se nachází v příjemné nadmořské výšce 600 metrů, nedaleko slunného města Lienz ve východním Tyrolsku. Objevte dokonale udržované 36jamkové mistrovské hřiště, které se řadí mezi nejkrásnější golfová hřiště v celém alpském regionu.

Čtyři volně kombinovatelná 9jamková golfová hřiště jsou zasazena do přírody v rozlehlém, sluncem zalitém "Drautalu". Díky příjemně teplému klimatu jižní strany Alp se golfisté těší dlouhé golfové sezóně - od začátku dubna do konce října. Čtyři devítijamková hřiště, která umně navrhl golfový architekt Diethard Fahrenleitner, jsou vhodnou výzvou jak pro pokročilé golfisty, tak pro začátečníky.
Celé golfové hřiště se vyznačuje zachovalou faunou a flórou, četnými jezírky, pečlivě upravenými bunkry s extrémně jemným pískem a atraktivním ostrovním greenem. Po zásadní rekonstrukci (včetně dvou dodatečných výsevů golfové trávy) je hřiště ve vynikajícím, prvotřídním stavu.


Devítijamkové hřiště TIROLER VERSICHERUNG se vyznačuje zvlněnými fairwayemi a greeny, velkými rybníky a bunkry s jemným pískem. Vzrušujícím vrcholem je "Signature-Hole" (jamka 3) s nádherným ostrovním greenem přímo před hotelem Dolomitengolf Hotel & Spa.

Hřiště Falstaff je skutečnou výzvou pro pokročilé hráče. Jamka 8, poměrně krátký par 4, vyžaduje cílenou druhou ránu do velkolepého dvojitého greenu. Závěrečný green ( jamka 9, Par 3) je dobře chráněn vysokými stromy.

Mnoho hráčů si oblíbilo červené hřiště KEUCO, protože je férové a lze ho úspěšně zvládnout i s kratšími odpaly. Jamka 3 vyžaduje cílenou přibližovací ránu přes velké jezírko do atraktivního dvojitého greenu. Závěrečná jamka č. 9 (par 5) končí přímo u klubovny - než se však dostanete na green, je třeba překonat velké čelní vodní nebezpečí.

Taktickou výzvu představuje také 9jamkové hřiště Kleine Zeitung: Na jamce 3 (Par 5) se musíte rozhodnout, na které straně rozdělené fairwaye chcete manévrovat. Buď zahrajete delší ránu přímo přes rybník, nebo zvolíte bezpečnější variantu vpravo, široce otevřenou fairway. Dobře chráněný ostrovní green jamky č. 8 vyžaduje obzvláště přesnou přibližovací ránu.

Terén a styl hřiště

Luční hřiště
Zvlněný terén

Vybavení hřiště

Akceptace platebních karet
Půjčovna golfových vozíků
Půjčovna golfových holí
Klubová restaurace
Klubový bar
Sprchy

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště
Počet jamek36
Délka
Par
Handicap
ArchitektDiethard Fahrenleitner
Rok vzniku

Plán hřiště | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
Hotely v okolí
DOLOMITENGOLF SUITES  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
DOLOMITENGOLF SUITES
Lavant
od 4.390,- Kč
Hřiště v okolí
Dolomiten Golf Resort  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
Dolomiten Golf Resort
Lavant
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz