info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
fairmont orchid hawaii  *****

Golfová dovolená - Big island - hawaii

fairmont orchid hawaii *****

Luxusní hotel Fairmont Orchid vybudovaný v koloniálním stylu bude dokonalou oázou Vaší relaxace po celodenním dobrodružství během prozkoumávání nejvějšího havajského ostrova. Nachází se uprostřed krásných tropických zahrad na břehu oceánu, kdy skalnaté lávové pobřeží lemuje bělostnou písečnou pláž i sousední skvělé golfové hřiště. 

Poloha

Fairmont Orchid se nachází na severozápadním cípu havajského ostrova Big Island, pouhých 30 minut od mezinárodního letiště Kona (KOA), necelý kilometr od plážového parku Holoholokai a 12 minut jízdy autem od státního parku Hapuna Beach.
Fairmont Orchid je luxusní 5* resort a lázně, který se nachází na majestátním pobřeží Kohala a je inspirován kulturou, pohodou a opravdovou alohou. Ponořte se do autentických zážitků z dovolené na Big Islandu, který je obklopen 32 akry svěžích tropických zahrad, kaskádovitými vodopády, bazénem o rozloze 10 000 čtverečních stop u oceánu a klidnou pláží s bílým pískem a lagunou. Od plavby na kánoi při východu slunce až po obřady zapálení pochodní při západu slunce - čeká vás tu celá řada venkovních dobrodružství.

Vybavení pokoje

Fairmont Orchid nabízí 540 prostorných pokojů a apartmánů, které ztělesňují klid ostrovů. Každý z nich má okna od podlahy až ke stropu, mramorovou koupelnu s dvojitou toaletou a výhled do zahrady nebo na oceán ze soukromé terasy. Fairmont Gold je exkluzivní lifestylový hotel, kterému vévodí celé nejvyšší (6.) patro severní věže. Jako doma se můžete cítit v salonku Fairmont Gold, kde si můžete užívat krásný výhled a speciální privilegia včetně luxusní snídaně.

Stravování

Snídaně

Sport a zábava

Oceněné lázně bez zdí, spojují esenci aloha s uvolněnou tropickou atmosférou Havaje. Za uklidňujících zvuků vody, příjemného mořského vánku a květinové vůně, která naplňuje vzduch, zdejší lázeňské procedury integrují do každého zážitku přírodní terapeutické prostředí, starobylé havajské léčebné umění a produkty z místních zdrojů. Omládněte od hlavy až k patě a vyškolení terapeuti s vámi budou pracovat na dosažení rovnováhy a klidu. Na začátku své lázeňské cesty si můžete vybrat z osmi soukromých venkovních hal (chatek) s vodopádem, šesti kabinek na břehu oceánu nebo tří vnitřních léčebných místností.
Hotelové fitness centrum o rozloze 1 700 metrů čtverečních je pro hosty zdarma a z nejmodernějších kardio strojů se můžete dívat na udržovaný trávník, bazén a palmy.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Big Island - Hawaii / FAIRMONT ORCHID HAWAII


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
The Club at Hokuli'a
The Club at Hokuli'a
(46 km od hotelu)Big Island - Hawaii
Hapuna Golf Course
Hapuna Golf Course
(56 km od hotelu)Big Island - Hawaii
Mauna Kea Golf Course
Mauna Kea Golf Course
(56 km od hotelu)Big Island - Hawaii
Hotely v okolí
FAIRMONT ORCHID HAWAII
FAIRMONT ORCHID HAWAII
Big island - hawaii
od 7.500,- Kč
(1 noc/ osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz