info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
fota island resort   *****

Golfová dovolená - Cork

fota island resort *****

Poloha

Luxusní hotelový komplex Fota Island Resort se nachází na soukromém ostrově Fota nedaleko města Cork, cca 20 minut jízdy od letiště Cork.

Vybavení hotelu

parkový areál poskytuje krásné výhledy na golfové hřiště.

Vybavení pokoje

Fota Island Resort nabízí ubytování ve 123 stylových pokojích a v 8 soukromých apartmánech s luxusním interiérem. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, vlastním trezorem, barem, televizí s plochou obrazovkou a přístupem na internet, bezdrátovou klávesnicí, datovou schránkou, přístrojem na čaj a kávu, vysokorychlostním internetem, balkónem, vysoušečem vlasů, oddělenou sprchou a vanou. Pokoje mají výhled na golfové hřiště nebo do parku.

Sport a zábava

Hosté si mohou zahrát na jednom ze tří mistrovských hřišť, dále mohou využít tenisové hřiště. Další atrakce, které mohou hosté navštívit jsou Wildlife Park a Fota House. FOTA ISLAND GOLF CLUB - 18 jamek Fota Island Golf Club se nachází jen pár minut jízdy od města Cork a je součástí 780 akrového luxusního resortu. V bohatě zalesněné oblasti se rozkládají 3 mistrovská 18ti jamková hřiště. Hřiště spíše odkazují na tradici, než by se snažilo zaujmout moderními a inovativními řešeními. Historie hřiště sahá až do 19. století, ale nová podoba hřišť se začala rýsovat až v roce 1933. Deerpark Course dokázal svým rozmístěním bunkrů potrápit i nejednoho profesionála, a to například v letech 2001 a 2002, kdy se zde konalo Irish Open. Ostatní dvě hřiště, Belvelly a Barryscourt Course, obsahují nové devítky, které sice nedosahují takových kvalit a prestiže jako Deerpark Course, ale jsou odvážnější a nabízí neméně obtížnou zkoušku.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Cork / FOTA ISLAND RESORT


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Fota Island Golf Club
Fota Island Golf Club
(81 km od hotelu)Cork
Hotely v okolí
FOTA ISLAND RESORT
FOTA ISLAND RESORT
Cork
od 26.990,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz