info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Leisure Golf Club  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf

Mombasa

Leisure Golf Club

Popis hřiště

Leisure Beach & Golf Resort je ideálním místem pro milovníky golfu, protože nabízí jedno z nejlepších mezinárodních osmnáctijamkových golfových hřišť ve východní Africe a je zároveň jediným na jižním pobřeží Keni, jehož součástí je také hotel. Jeho hosté mají skvělou možnost užít si hru za speciální ceny a navíc poskytuje klubový profesionál, který je ochotně k dispozici všem golfistům, kteří chtějí využít profesionální rady na vylepšení své herní techniky.
Klub každoročně pořádá "Diani Beach Masters", při kterém se setkávají profesionálové i amatéři během prestižního dvoudenního turnaje, který patří mezi nejzajímavější golfové události v Keni.
Hřiště má délku 6,084 m a bylo navrženo s respektem k přírodě tak, aby bylo zachováno jeho tropické rostlinstvo. Nachází se zde spousta vodních a pískových překážek, jež skvěle otestují vaše dovednosti, a které si můžete zlepšit také v rámci tréninkových ploch, kde jsou k dispozici cvičné greeny a driving. Využít můžete také omezený počet golfových vozíků a služeb caddyho, který vám bude aktivně pomáhat, což nepochybně umocní váš golfový zážitek.

Jedním ze způsobů, jak si zpříjemnit svůj golfový den, je navštívit restauraci a bar Vilindi na 19.jamce, kde jsou po celý den k dispozici nápoje i občerstvení.

Terén a styl hřiště

Vybavení hřiště

Akceptace platebních karet
Půjčovna golfových vozíků
Půjčovna golfových holí
Klubová restaurace
Klubový bar
Sprchy

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště
Počet jamek18
Délka6 084 m
Par72
HandicapBez omezení
ArchitektThomas Fjastad
Rok vzniku1998

Hotely v okolí
Hřiště v okolí
Leisure Golf Club  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
Leisure Golf Club
Mombasa
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz