info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
livada prestige   *****

Golfová dovolená - Moravske toplice

livada prestige *****

Poloha

​Tento nově otevřený čtyřposchoďový hotel, leží v samém centru lázní Terme 3000 v Moravských Toplicích.

Vybavení hotelu

 Hotel nabízí nejmodernější wellness a relaxační centrum s vlastním venkovním i krytým bazénem, recepci, několik barů, restauraci, obchod s golfovým vybavením a konferenční místnosti několika velikostí vybavené špičkovou technikou. Unikátem je dostupnost „černé“ termální vody na hotelových pokojích. 

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování v následujících typech pokojů:„Classic“ jednolůžkové pokoje – všech 23 pokojů má balkón, klimatizaci, satelitní televizi, přímou telefonní linku, mini bar, trezor, připojení k internetu a sprchu s masážním panelem.„Prestige“ dvoulůžkové pokoje – všech 67 pokojů má balkón, klimatizaci, satelitní televizi, přímou telefonní linku, mini bar, trezor, připojení k internetu a vanu s černou termální i pitnou vodou.Aquapark Terme 3000„Junior“ apartmá – všech 28 apartmá má balkón, malý obývací pokoj, klimatizaci, satelitní televizi, přímou telefonní linku, mini bar, trezor, připojení k internetu, sprchu s masážním panelem a vanu s černou termální i pitnou vodou.„Senior“ apartmá – 4 apartmá mají balkón, obývací pokoj, klimatizaci, satelitní televizi, přímou telefonní linku, mini bar, trezor, připojení k internetu, sprchu s masážním panelem a vanu s černou termální i pitnou vodou.

Sport a zábava

​GolfHřiště Golf Livada obklopuje celý rekreační komplex jako přírodní zelený park a nabízí tak požitek ze hry všem svým hráčům.Od roku 1998 bylo místní hřiště rozšířeno na 18 jamek na cca 55 hektarech. Při výstavě se dbalo na ochranu životního prostředí a zachování místní fauny i flory. Hráči se setkají s několika vodními překážkami, širokými fairway, zajímavě tvarovanými greeny, …Speciální výzvou je jamka č. 9, která je dlouhá skoro 600 m – čímž je také nejdelší slovinskou jamkou! Hřiště Golf Livada se bude líbit jak zkušeným tak začínajícím hráčům.Aquapark Terme 3000Hoteloví hosté mají zdarma neomezený vstup do tohoto aqua centra.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Moravske Toplice / LIVADA PRESTIGE


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
LIVADA PRESTIGE
LIVADA PRESTIGE
Moravske toplice
od 12.790,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz