info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Luang Prabang Golf Club  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf

Laos

Luang Prabang Golf Club

Popis hřiště

Laoský golfový resort Luang Prabang nabízí unikátní golfový zážitek, takže už od přistání v údolí Mekongu se budete cítit jako v jiném světě. V laoském hlavním městě sice panuje čilý stavební ruch, protože rozvoj a modernizace je tu překotná, ale jen kousek dál v Luang Prabangu je vše jinak. Čas se tu jakoby téměř zastavil a všechno je tu pomalejší, čistší, tradičnější.

Na mnoha místech jihovýchodní Asie můžete spatřit pár buddhistických mnichů, ale v Luang Prabangu jsou jich stovky. Na poloostrově, který leží mezi řekami Mekong a Nam Khan, dále najdete skvěle zachovalé budovy z éry francouzské nadvlády, z nichž mnoho bylo přebudováno na restaurace či obchody. V oblasti je také spousta hotelů, které jsou dostupné pěšky, na kole či levnými tuk tuky.

Jediné zdejší golfové hřiště Luang Prabang Golf Club je bezpochyby nejlepší v Laosu a plně srovnatelné s vyhlášenými resorty v Thajsku a Vietnamu. Rozprostírá se ve zvlněném terénu a prochází hustými lesy, díky nimž máte na mnoha jamkách naprosté soukromí – jednoduše na ně není z jiných jamek vidět. Asi nejkrásnější je závěr hřiště, především tříparová sedmnáctka poblíž Mekongu. Nádherná je také luxusní klubovna umístěná nad hřištěm.

Terén a styl hřiště

Vybavení hřiště

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště
Počet jamek
Délka
Par
Handicap
Architekt
Rok vzniku

Hotely v okolí
Hřiště v okolí
Luang Prabang Golf Club  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
Luang Prabang Golf Club
Laos
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz