info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
Ozo Golf Club  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf

Litva

Ozo Golf Club

Popis hřiště

Ozo Golf Club se nachází v Rize, pouhých 10 minut jízdy od centra hlavního města a je vůbec prvním osmnáctijamkovým hřištěm v Lotyšsku. Jeho majitelem je Sandis Ozolinsh, známý lotyšský hokejový hráč, po jehož přezdívce z NHL je také klub pojmenován. Hřiště disponuje celkovou délkou 6 400 metrů, je vybaveno zavlažovacím systémem a každého hráče nepochybně překvapí svou rozmanitostí. Jeho designér Rob Swedberg široce přizpůsobil břehy nedalekého jezera Kisezers, vytvořil 16 rybníků a 50 bunkrů po celém hřišti a zároveň se mu povedlo skvěle zachovat akcenty původních skalnatých hor, takže v roce 2002 byl Ozo Golf Club oceněn v rámci projektu Nejlepší přírodní architektura v Lotyšsku.

V roce 2005 navíc hřiště získalo statut Lotyšské národní sportovní zařízení a stalo se hlavním vzdělávacím a tréninkovým centrem lotyšských národních týmů, v rámci kterého se zde konají turnaje různých úrovní, jejichž příkladem může být profesionální turnaj Hansabanka Baltic Open - jedna z etap SAS Masters Tour.

Hráči také jistě ocení i další zařízení klubu, mezi něž patří: driving range, pohodlně umístěn před klubovnou, stejně jako chipping a putting green.

 

Terén a styl hřiště

Rovinaté hřiště
Zvlněný terén

Vybavení hřiště

Akceptace platebních karet
Půjčovna golfových vozíků
Půjčovna golfových holí
Klubová restaurace
Sprchy

Vlastnosti hřiště

Hodnocení hřiště
Počet jamek18
Délka6 400 m
Par72
Handicap
ArchitektRob Swedberg
Rok vzniku2002

Hotely v okolí
Hřiště v okolí
Capitals Golf Club  | Golfové zájezdy, golfová dovolená, luxusní golf
Capitals Golf Club
Litva
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz