info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
palace of the lost city - golf  *****

Golfová dovolená - Sun city

palace of the lost city - golf *****

Poloha

​Hotel najdeme na půl cesty mezi Pretorií a Johannesburgem, v kopcovité křovinaté stepi na dně dávného vulkánu, obklopeného horami a tropickou zahradou. U hotelu jsou dvě mistrovská golfová hřiště.

Vybavení hotelu

​Hotel je postaven v zámeckém stylu a je považován ze jeden z nejlepších v Africe. Nechybí zde safari, golfové hřiště, tenisové kurty, posilovna, horská kola, horkovzdušný balon a vodní sporty, bazény, obchůdky, kasino, diskotéka, dětský klub.

Vybavení pokoje

Hotel má celkem 338 prostorných pokojů zařízených v africkém duchu. Pokoje jsou vybavené klimatizací, stropními ventilátory, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, telefonem, TV, varnou konvicí, rádiem, trezorem a minibarem. Kategorie pokojů: 151 Luxury Twin pokojů 1 King Suite - max. 4 osoby 78 Superior Luxury pokojů 1 African Suite - max. 4 osoby 55 Superior Luxury rodinné pokoje 35 Superior Luxury pokoje s výhledem na bazén 1 Royal Suite - max. 2 osoby 6 Junior Suites 6 Superior Suites 3 pokoje s bezbariérovým přístupem

Stravování

​Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře pak výběrem z menu.

Sport a zábava

​Pro milovníky sportu a to převážně golfu jsou zde 2 mistrovská hřiště přímo u hotelu, safari, tenisové kurty, posilovna, horská kola, horkovzdušný balon a vodní sporty a bazény. ÚDOLÍ VLN Ten, kdo přespí v kterémkoliv hotelu Sun City, má zdarma vstup do tohoto atraktivního Parku vodních radovánek. Velké jezero je středobodem tohoto místa a největší atrakcí je systém, který každých 90 vteřin vyrobí vlnu o výšce 180 cm. Odvážlivci se zcela jistě svezou na některém z pěti tobogánů. Ten největší má příznačné jméno, Chrám odvahy. Mladí každého věku se spouštějí do hlubin z výšky 17 metrů, prosviští pod obloukem jednoho z mostů a rychle se ponoří do malého bazénku. Líná řeka je další z oblíbených kratochvílí. GARY PLAYAR GOLF COURSE Golfové hřiště, pojmenováno na památku jednoho z nejlepších golfistů této země, je zařazeno mezi nejkvalitnější v Jižní Africe. Všech 18 jamek je těžkých a vyžaduje od hráčů profesionalitu a značné umění. Od roku 1981 se zde hraje "Turnaj o milión dolarů". Na první pohled je vidět, že celé hřiště je jedna rovina, ale vodní plochy, písečné duny a další umělé překážky znamenají pro hráče peklo uprostřed pozemského ráje. THE LOST CITY COUNTRY CLUB Mistrovské dílo exotického půvabu láká designem pouště a kontrastem zelených fervejí s okolní buší. Jedno z nejoblíbenějších hřišť ohromí golfisty dechberoucí krásou, nádhernými výhledy či neobvyklou vodní překážkou obývanou krokodýly, kde lovit ztracené míčky se nedoporučuje.Lost City Golf Course, se nachází v Sun City Resort, obklopen impozantními horami, přes kopec od hřiště Gary Player Country Club. Zajímavý 18-ti jamkový golfový areál je náročný, krásný a patří k nejlepším na světě. Zvlněný a skalnatý terén s širokými fervejemi, vodními překážkami a bunkery vytváří fascinující hřiště s nádhernými výhledy na Transvalskou nížinu. Proslulá jamka č.13 činí tento klub jedním z nejpodivuhodnějších na světě. Nejnebezpečnější vodní překážka obývaná krokodýly až dva metry dlouhými dokonale odradí golfisty od hledání ztracených míčků. Lost City nabízí napínavou hru v pozoruhodném prostředí.

Náš názor

​Krásná kombinace přírody, klidu, golfu, relaxace a vysokého standartu, který se postará o Vaše pohodlí uprostřed Afriky.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Sun city / PALACE OF THE LOST CITY - GOLF


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Gary Player Country Club at Sun City<span class='vzdalenost'>(1068 km od hotelu)</span>
Gary Player Country Club at Sun City
(1068 km od hotelu)Sun city
Gary Player Country Club<span class='vzdalenost'>(1068 km od hotelu)</span>
Gary Player Country Club
(1068 km od hotelu)Sun city
The Lost City Country Club<span class='vzdalenost'>(1068 km od hotelu)</span>
The Lost City Country Club
(1068 km od hotelu)Sun city
Hotely v okolí
PALACE OF THE LOST CITY - golf
PALACE OF THE LOST CITY - golf
Sun city
od 49.790,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz