info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
salgados palace   *****

Golfová dovolená - Albufeira

salgados palace *****

Poloha

Salgados Palace se nachází v centru Algarve, v bezprostřední blízkosti golfového hřiště Salgados, krásné pláže, přírodní rezervace a oblíbeného města Albufeira. Mezinárodní letiště Faro je od hotelu vzdáleno 30 minut jízdy.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí velkolepé interiéry a moderní design, nicméně působí velmi útulně. Najdete zde spoustu možnostní jak trávit volný čas. V dopoledních hodinách se můžete procházet pěšky podél pláže Salgados nebo si prohlédnout lagunu Salgados. Později si můžete zalenošit u jednoho ze tří rozlehlých bazénů či si vychutnat masáž v místním SPA centru nebo si zacvičit v posilovně, později odpoledne si před večeří dát aperitiv v baru Sunset a zároveň se těšit z pohledu na horizont přes přírodní rezervaci. Hotel je ideální pro páry stejně tak jako pro rodiny, nabízí celkem 228 prostorných pokojů, skvělé zázemí a moderní kongresové centrum.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vybavené bezplatným Wi-Fi připojením, klimatizací, telefonem, fénem, trezorem, LCD TV a mini-barem. Prezidentské apartmá má 2 oddělené ložnice s en-suite koupelnou a obývací pokoj. K dispozici je 24 hodinová pokojová služba.

Stravování

Svěřte Váš apetit do rukou odborníků, kteří jsou připraveni nabídnout Vám to nejlepší z moderní a tradiční kuchně, ve čtyřech různých restauracích, jež spojuje kvalita potravin i služeb.

Sport a zábava

Salgados pláž (cca 500 m) oceněná modrou vlajkou, Přírodní rezervace Salgados (asi 500 m), 18-ti jamkové Salgados Golfové hřiště (cca 500 m od hotelu), supermarket (asi 500 m), sportovní rybolov, potápění a šnorchlování, výlety na katamaránu, plachtění & windsurf, plážové sporty, jízda na kanoích, vodní lyže a parasailing, vodní skluzavka, off-road výlety, pozorování ptactva.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Albufeira / SALGADOS PALACE


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Pine Cliffs Golf Course
Pine Cliffs Golf Course
(13 km od hotelu)Albufeira
Hotely v okolí
SALGADOS DUNAS SUITES
SALGADOS DUNAS SUITES
Albufeira
od 16.390,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
SAO RAFAEL ATLANTICO
SAO RAFAEL ATLANTICO
Albufeira
od 19.590,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
SALGADOS PALM VILLAGE APARTMENTS & SUITES
SALGADOS PALM VILLAGE APARTMENTS & SUITES
Albufeira
od 27.590,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz