info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
salgados palm village apartments & suites  ****

Golfová dovolená - Albufeira

salgados palm village apartments & suites ****

Poloha

Salgados Palm Village Apartments & Suites se nachází v letovisku Albufeira, 900 metrů od pláže Salgados a 500 metrů od stejnojmenného 18jamkového golfového hřiště. Na pláž Oura je to 11 km a stejně daleko najdete i známý bulvár Oura Strip s množstvím barů a nočních podniků. Navštívit můžete také zábavní park Zoomarine (7 km) nebo aquapark Slide & Splash (17 km).

Vybavení hotelu

Salgados Palm Village Apartments & Suites nabízí moderní apartmá a pokoje, 10 venkovních bazénu, 3 restaurace, zahradu s palmami i dětský klub. Zdarma wifi ve všech pokojích a restauracích. Hotel nabízí taktéž parkování zdarma. Dále máte k dispozici nepřetržitě otevřenou recepci, zahradu a bary, ve kterých se podávají osvěžující nápoje a koktejly. Přibližně 800 metrů od ubytování se rozkládá laguna Salgados s přírodní rezervací a spoustou zeleně. Cesta do centra Albufeiry představuje 16 minut jízdy autem a 29 minut jízdy dělí ubytování Salgados od známé pláže Falésia obklopené útesy.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje i apartmá jsou klimatizované a k jejich vybavení náleží kabelová TV s plochou obrazovkou, klimatizace a balkon. V apartmá najdete také posezení a jídelní stůl. Nechybí ani minibar.

Stravování

K dispozici jsou celkem 3 restaurace připravující různé druhy jídel a menu. Nabídku pak doplňují 2 bary s výběrem osvěžujících nápojů i koktejlů. Stravovat se však můžete také v pouhých 9 km vzdáleném historickém centru Albufeiry se spoustou oblíbených restaurací, barů, kaváren či turisticky zajímavých obchodů.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Albufeira / SALGADOS PALM VILLAGE APARTMENTS & SUITES


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Pine Cliffs Golf Course
Pine Cliffs Golf Course
(13 km od hotelu)Albufeira
Hotely v okolí
SALGADOS DUNAS SUITES
SALGADOS DUNAS SUITES
Albufeira
od 16.390,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
SAO RAFAEL ATLANTICO
SAO RAFAEL ATLANTICO
Albufeira
od 19.590,- Kč
(7 nocí / osoba se snídaní)
SALGADOS PALM VILLAGE APARTMENTS & SUITES
SALGADOS PALM VILLAGE APARTMENTS & SUITES
Albufeira
od 27.590,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz