info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
sol principe  ****

Golfová dovolená - Torremolinos

sol principe ****

Poloha

Torremolinos je město na pobřeží Středozemního moře ve španělském autonomním společenství Andalusie, 15 km jihozápadně od Málagy. Žije v něm cca 67 492 obyvatel a je významným turistickým centrem oblasti Costa del Sol. Město se skládá ze tří částí: El Bajondillo, El Calvario a La Carihuela. Sol Principe je moderní elegantní hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami. Nachází se v první linii přímo u krásné písčité pláže (oddělen pouze místní komunikací) u pobřežní promenády v letovisku Torremolinos, v oblasti Playamar ve vzdálenosti 1,5 km od rušného centra letoviska s obchůdky, bary, restauracemi a sportovním vyžitím. Hotel má ideální polohu pro poznávání okolních památek a přírodních krás.

Vybavení hotelu

Hotel Sol Principe nabízí svým hostům rozlehlé venkovní bazény ve stylu laguny, tropické zahrady, vyhřívaný krytý bazén a přímý vstup na pláž. V hotelu naleznete také restauraci s terasou a výhledem na moře. V létě je u bazénu další samoobslužná restaurace. U bazénu je také snack bar. Zajít lze i do stylové kavárny s barem a tanečním parketem.

Vybavení pokoje

Světlé, jednoduše zařízené pokoje v ubytování Sol Principe mají balkon s výhledem na moře nebo na bazén a malou ledničku. V létě je k dispozici klimatizace.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze, či all inclusive.

Pláž

Torremolinos má šest hlavních pláží: Los Álamos, Playamar, Bajondillo, La Carihuela, Montemar a El Saltillo.

Pro děti

Sol Principe dále nabízí dětský bazén, dětské hřiště, letní dětské kluby nebo zábavní program pro všechny věkové kategorie včetně nejrůznějších sportů, her a živých vystoupení.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Torremolinos / SOL PRINCIPE


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
SOL PRINCIPE
SOL PRINCIPE
Torremolinos
od 16.290,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz