info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
terme di saturnia spa & golf resort - golf  *****

Golfová dovolená - Toskánsko

terme di saturnia spa & golf resort - golf *****

Poloha

Jedná se o luxusní lázeňský hotel, který leží uprostřed toskánského Maremma pod horou, na které se nachází středověké městečko Saturnia.

Vybavení hotelu

Ve vybavení celého hotelu a pokojů se kladl veliký důraz na materiály podlah, závěsů a jiných dekoračních látek, nábytku a osvětlení kvůli začlenění do toskánského prostředí a navození příjemné a domácí atmosféry.

Vybavení pokoje

Elegantní hotel nabízí 128 pokojů, z nichž jsou 2 Grand Suites, 11 Executive pokojů a zbytek De Luxe pokojů. Všechny jsou navrženy podle "filozofie prostředí": neustálým úsilím o harmonii s okolím. Je zde kladen důraz na nejmenší detail. Pokoje jsou klimatizovány, mají telefon, SAT TV, video, minibar, koupelnu/WC. GRAND SUITES Tyto apartmá o velikosti 75 m2 kombinují eleganci, jemný design a pozornost k detailu. Skládají se z velkého obývacího pokoje s jídelním koutem, jedné ložnice, dvou skříní a dvou mramorových a travertínových van. Kromě toho, že si můžete vychutnat pohodlí prostorného prostředí s cenným nábytkem, mohou hosté využít řady exkluzivních služeb. EXECUTIVE SUITES Prostorné pokoje (nad 35 m2) s elegantním designem a VIP vybavením. Jedna ložnice s otevřeným prostorem s posezením, šatnou a manželskou postelí velikosti King (k dispozici také s oddělenými postelemi). Každý pokoj má jednu velkou travertinovou koupelnu s vanou nebo sprchou. Připojené pokoje Executive jsou k dispozici. LUXURY SUITES Elegantní pokoje (35 m2) s jednou ložnicí v otevřeném prostoru s posezením, šatnou a manželskou postelí velikosti King (k dispozici také s oddělenými postelemi). Každý pokoj má jednu velkou travertinovou koupelnu s oddělenou sprchou a vanou. Připojené pokoje typu De Luxe jsou k dispozici. SUPERIOR ROOM Elegantní a pohodlné pokoje (25 m²) jsou v přírodních a relaxačních barvách a vkusně zaostřené výzdobě. Převážně s výhledem na přírodní termální pramen. COMFORT ROOMS Komfortní pokoje s manželskou postelí velikosti Queen, umístěné v historické budově hotelu.

Stravování

Hotelové restaurace Vás budou rozmazlovat středomořskou a místní toskánskou kuchyní. Vaří se pouze ze sezónních a kvalitních surovin, místní kuchař klade důraz především na zdravou stravu. Pro klienty, kteří ze zdravotních důvodů nesnesou normální stravu, je možné vyžádat tzv. Light menu, které bylo sestaveno místním lékařským oddělením.

Sport a zábava

V hotelu jsou špičkové lázně, kde se veškerá pozornost soustředí na klienta, jeho tělo i duši. Užívat si zde můžete různé vodní terapie, masáže, zkrášlující procedury nebo fitness program. 18-ti jamkové golfové hřiště Terme di Saturnia je díky jemnému a teplému klimatu Maremmy a díky teplým pramenům otevřeno po celý rok.

Náš názor

Velmi útulný a příjemný luxusní hotel vhodný především pro milovníky golfu, krásné toskánské přírody a relaxace.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Toskánsko / TERME DI SATURNIA SPA & GOLF RESORT - GOLF


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
UNAHOTELS POGGIO DEI MEDICI TOSCANA
UNAHOTELS POGGIO DEI MEDICI TOSCANA
Toskánsko
od 27.190,- Kč
ADLER THERMAE SPA & WELLNESS RESORT
ADLER THERMAE SPA & WELLNESS RESORT
Toskánsko
od 29.290,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz