info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
unahotels poggio dei medici toscana  ****

Golfová dovolená - Toskánsko

unahotels poggio dei medici toscana ****

Poloha

Nezapomenutelný UNA Poggio dei Medici Golf & Resort leží hluboko v kouzelných toskánských kopcích na úpatí Apenin a pouhých 25 kilometrů od Florencie.

Vybavení hotelu

UNA Poggio dei Medici Golf & Resort nabízí svým hostům ubytováni v elegantních zrenovovaných farmářských domech, které jsou obklopené 18jamkovým šampionátovým golfovým hřištěm, hosté jistě ocení velký bazén s hydromasážní částí, která poskytuje nádherný výhled na okolní krajinu. K dispozici je posilovna s moderním vybavením, nechybí zde ani lázeňská část s širokou škálou uvolněných a kosmetických procedur, tureckou lázní a venkovní vířivkou.

Vybavení pokoje

Hotel má prostorné luxusní pokoje zařízené v typickém toskánském stylu s přímým přístupem na golfové hřiště a vlastní balkon nebo zahrádku. Dvoulůžkové pokoje Superior: cca 32-35 m2, zařízené v typicky toskánském stylu s keramickými podlahami a koupelnovými doplňky, dřevěnými trámy, klimatizace/topení, koupelna s vanou nebo sprchou, WC, WiFi za poplatek, TV, telefon, minibar, safe, balkon nebo terasa. Třílůžkové pokoje: cca 23-40 m2, stejné jako Superior, navíc v koupelně župan.

Stravování

Hotelová restaurace servíruje toskánské speciality, jídla z oblasti Mugello a lokálních surovin.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Toskánsko / UNAHOTELS POGGIO DEI MEDICI TOSCANA


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
UNAHOTELS POGGIO DEI MEDICI TOSCANA
UNAHOTELS POGGIO DEI MEDICI TOSCANA
Toskánsko
od 27.190,- Kč
ADLER THERMAE SPA & WELLNESS RESORT
ADLER THERMAE SPA & WELLNESS RESORT
Toskánsko
od 29.290,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz