info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
the cascades golf resort spa & thalasso  *****

Golfová dovolená - Soma bay

the cascades golf resort spa & thalasso *****

Poloha

Krásný a luxusní resort The Casades je umístěn na nejvyšším bodě poloostrova Soma Bay, který je obklopen Rudým mořem. Byl postaven přímo ve středu 18-ti jamkového golfového hřiště The Cascades. Je charakteristický výrazným stylem a velkolepými panoramatickými výhledy. Díky celoročnímu slunečnímu svitu a výhodné poloze pouhých 45 km od mezinárodního letiště v Hurghadě a příjemnému čtyřhodinovému letu ze střední Evropy, je Somabay ideální celoroční destinací.

Vybavení hotelu

​Hotel má kromě golfového hřiště také The Cascades Spa &Thalasso, které patří mezi nejlepší v Egyptě a jedny z největších na světě. Úchvatný výhled na Somabay oživí vaše smysly, zatímco holistické procedury vyváží, ošetří a dodají energii vašemu tělu. Na ploše 7 500 m² se rozkládá 65 léčebných místností a zařízení SPA, které nabízejí řadu prvotřídních procedur a služeb a nejčistší produkty, a dále bazén s thalasso-tonickou hydroterapií o rozloze 750 m². Obsahuje 830 m3 mořské vody rozdělené do několika odlišných zón s vodními tryskami, proudy a protiproudy, sprchami a bublinkovými vanami a každá zóna bazénu je určena k regeneraci a tonizaci určité části těla. Mezi další vybavení hotelu patří 2 konferenční místnosti, venkovní bazén, dětský klub, 3 restaurace, bar, stylový britský pub, club house. Kromě golfu a lázní nabízí hotel mnoho dalších aktivit. Vody Rudého moře jsou světově proslulé pro jejich kypějící mořský život. Nabízí se zde ideální podmínky pro šnorchlování a potápění. V hotelu jsou k dispozici 4 osvětlené antukové tenisové kurty, 2 squashové kurty. Možnosti zajištění profesionálních trenérů. Hotel má své vlastní fitness centrum, které je vybavené tělocvičnou, aerobními a posilovacími stroji, sprchami, saunami a parními místnostmi.

Vybavení pokoje

​V hotelu se nachází 158 luxusních pokojů a suit. Všechny s výhledem na moře a golfové hřiště, jsou standardně vybaveny velkou koupelnu s vanou a samostatným sprchovým koutem, balkonem, SAT-TV, minibarem, trezorem, klimatizací, elektronickými dveřními zámky a snadný přístupem k internetu.

Stravování

Polopenze s možností rozšíření na all inclusive.

Náš názor

​Spojení luxusu s odpočinkem. Díky své poloze je vhodným místem pro milovníky golfu a vodních sportů. Na své si přijdou i ti, kteří o sebe rádi pečují a dopřejí svému tělu odpočinek.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Soma Bay / THE CASCADES GOLF RESORT SPA & THALASSO


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
SHERATON SOMA BAY RESORT
SHERATON SOMA BAY RESORT
Soma bay
od 1.590,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
THE CASCADES GOLF RESORT SPA & THALASSO
THE CASCADES GOLF RESORT SPA & THALASSO
Soma bay
od 12.590,- Kč
(7 nocí / osoba s polopenzí)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz