info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
the farm at cape kidnappers  *****

Golfová dovolená - Bay of islands

the farm at cape kidnappers *****

Poloha

The Farm at Cape Kidnappers se nachází na 6 000 akrech překrásných pastvin v zátoce Hawke's Bay a nabízí dokonalý únik před stresem a každodenními starostmi.

Vybavení hotelu

Hlavní budova elého farmářského komplexu má společenské a jídelní prostory, venkovní zábavní prostory, plně vybavené fitness centrum a denní lázně. Nechybí ani vinný sklípek s ochutnávkami a nekonečný bazén s vířivkou. Odpočiňte si u bazénu nebo si dopřejte lázeňské centrum, které nabízí výhled na oceán a různé lázeňské procedury, jako jsou masáže, reflexologie, zábaly těla, péče o obličej, pedikúru, manikúru a péči o vlasy.

Vybavení pokoje

Ubytování je zajištěno v soukromých apartmá nebo v samostatné vilce se 4 ložnicemi. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají vlastní balkon s výhledem na oceán a 18-ti jamkové golfové hřiště. Všechny jsou vybavené LCD TV, DVD přehrávačem a trezorem na pokoji.

Stravování

Hosté si mohou vychutnat nápoje před večeří zdarma s předkrmy, gurmánskou večeři, kompletní snídani a bezplatný minibar na pokoji s domácím pivem. Gurmánská kuchyně je od skutečných mistrů kuchařů, kteří získali nejedno ocenění. V nabídce jídel najdete nejkvalitnější novozélandské jehněčí a hovězí maso a také nejlepší místní produkty a mořské plody.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Bay of Islands / THE FARM AT CAPE KIDNAPPERS


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Hotely v okolí
THE LODGE AT KAURI CLIFFS
THE LODGE AT KAURI CLIFFS
Bay of islands
od 294.990,- Kč
THE FARM AT CAPE KIDNAPPERS
THE FARM AT CAPE KIDNAPPERS
Bay of islands
od 153.990,- Kč
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz