info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
azoris royal garden leisure & conference hotel  ****

Golfová dovolená - Ostrov sao miguel

azoris royal garden leisure & conference hotel ****

Poloha

Hotel Azoris Royal Garden se nachází v hlavním městě Ponta Delgada, ve staré městské části asi 250 m od komerční zóny a 500 m od Bran města (Portas das Cidade).

Vybavení hotelu

Hotel Azoris Royal Garden má restauraci, bar, obchod s kávou, sál pro bankety a oslavy, kongresový sál, business centrum, lobby, hrací sál, čtenářský koutek, kiosk, kadeřnický salon, fitness centrum s vyhřívaným vnitřním bazénem, vyhřívaný venkovní bazén, posilovnu, vířivku, saunu, turecké lázně, masážní centrum, tenisový kurt, internet, biliár, stolní tenis, směnárnu, fotokopírku, fax, směnárnu, hotelové parkoviště, prádelnu, pokojový servis (od 07:30 do 24:00h) a možnost hlídání dětí (za poplatek). Hotelový komplex zahrnuje také velké zahrady s jezírky a vodopády.

Vybavení pokoje

Od pokoje Classic až po apartmá Master o rozloze 132 m2 - každý z nich má moderní interiér, neutrální tóny, které vybízejí k odpočinku, a veškeré potřebné vybavení pro pohodlný pobyt.
Ze zavazadla si můžete vyndat fén, zvětšovací zrcadlo na make-up, ručník, sprchový gel a šampon a uzamykatelnou schránku na cenné věci. To vše u nás najdete.
Můžete si také vypnout mobilní data - Wi-Fi je v celém hotelu zdarma a nabízí přístup k tisícům časopisů a novin v aplikaci PressReader!

Stravování

​Snídaně je královská, s rozmanitým studeným i teplým bufetem, který zahrnuje domácí cukrovinky a některé bio produkty. Dobrou zprávou je, že začíná v 7 hodin a končí v 10 hodin - nepromarněte tento čas! Pokud si chcete dopřát náročnější jídlo, můžete každý den poobědvat a povečeřet v restauraci KOI s obsluhou à la carte a nádherným výhledem do japonské zahrady.

Sport a zábava

Pro aktivní hosty je zde k dispozici posilovna, tenisový kurt s vybavením k pronájmu, herna se snookerem, půjčovna kol k prohlídce města Ponta Delgada a také venkovní a krytý bazén, kde si můžete dobře zaplavat. Děti jistě potěší, že mají k dispozici venkovní bazén jen pro ně a velkou zahradu na hraní.

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Sao Miguel / AZORIS ROYAL GARDEN LEISURE & CONFERENCE HOTEL


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Batalha Golf Course
Batalha Golf Course
(8 km od hotelu)Ostrov Sao Miguel
Furnas Golf Course
Furnas Golf Course
(19 km od hotelu)Ostrov Sao Miguel
Hotely v okolí
OCTANT HOTELS PONTA DELGADA
OCTANT HOTELS PONTA DELGADA
Ostrov sao miguel
od 1.390,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
SUL VILLAS & SPA
SUL VILLAS & SPA
Ostrov sao miguel
od 2.490,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
AZORIS ROYAL GARDEN LEISURE & CONFERENCE HOTEL
AZORIS ROYAL GARDEN LEISURE & CONFERENCE HOTEL
Ostrov sao miguel
od 1.190,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz