info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
sul villas & spa  ****

Golfová dovolená - Ostrov sao miguel

sul villas & spa ****

Poloha

Překrásný designový resort Sul Villas & Spa se nachází na okraji městečka Lagoa přímo na skalách nabízející krásný výhled na okolní pobřeží s dominantou typického azorského černobílého kostelíku.

Vybavení hotelu

Hotel Sul Villas & Spa nechal vybudovat několikanásobný mistr v surfu Rodrigo Heredia ve stylu bílého designu v kombinaci s přírodními materiály a především v interakci s mořem. Jakmile vstoupíte do hotelu, první věc, kterou uvidíte, je moře, neboť recepce hotelu je tvořena obrovskými prosklenými okny nad Atlantským oceánem. Celkový design hotelu je velmi čistý a vzdušný s dekorativními přírodními prvky - zrcadla s bílým rámem, dřevěné lavice, barevné ručně tkané koberce a porézní černý kámen symbolizující vulkanický původ ostrova.

Vybavení pokoje

Sul Villas & Spa má 14 vil s celkovou kapacitou 30 dospělých a 7 dětí a tři různé koncepty ubytování a nabízí tak nevšední zážitky z různých hledisek, ať už se jedná o romantické chvíle nebo rodinný výlet.

Ubytování si můžete vybrat mezi pokoji se soukromými bazény nebo vířivkami s výhledem na moře. Elegantní a nádherně zdobená apartmá byly navrženy tak, aby poskytovaly překvapivě pobyt. Na soukromé venkovní terase vířivka zaujímá rozlišovací bod a poskytuje relaxační chvíle s výhledem na nekonečné moře. Jiný způsob, jak ocenit celé místní okolí. Sestává z ložnice, šatny, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, vytápění a malého kuchyňského koutu plně vybaveného, ​​vlastní koupelny se sprchovým koutem a viktoriánskou vanou. Prime Suite převezme nedotčené útočiště, kde zážitky budou mít větší chuť. Prime Suites jsou také vybaveny klimatizací, topením, zvukovým systémem Bluetooth, USB porty a bezplatným Wi-Fi.

Stravování

V místní restauraci si můžete pochutnat na regionálních azorských specialitách a přitom si vychutnat výhled na nekonečný bazén se slanou vodou, který končí přímo na skále nad Atlantikem.
Při večeři si vychutnejte intimní a uvolněnou atmosféru a pochutnejte si na speciálních pokrmech, jako je např. dušený tuňák se sezamem, doplněný zeleninou a sladkými bramborami.
Restaurace je určena výhradně pro hosty Sul Villas & Spa a podává snídaně od 8 do 12 hodin a večeře od 18.30 do 21.30 hodin.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Sao Miguel / SUL VILLAS & SPA


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Batalha Golf Course
Batalha Golf Course
(1 km od hotelu)Ostrov Sao Miguel
Furnas Golf Course
Furnas Golf Course
(12 km od hotelu)Ostrov Sao Miguel
Hotely v okolí
OCTANT HOTELS PONTA DELGADA
OCTANT HOTELS PONTA DELGADA
Ostrov sao miguel
od 1.390,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
SUL VILLAS & SPA
SUL VILLAS & SPA
Ostrov sao miguel
od 2.490,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
AZORIS ROYAL GARDEN LEISURE & CONFERENCE HOTEL
AZORIS ROYAL GARDEN LEISURE & CONFERENCE HOTEL
Ostrov sao miguel
od 1.190,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz