info@snailtravel.cz
+420 725 713 335
terra nostra garden  ****

Golfová dovolená - Ostrov sao miguel

terra nostra garden ****

Poloha

Hotel Terra Nostra Garden se nachází v mystickém údolí Furnas (cca 50 km od letiště), přímo v srdci zdejšího Botanického parku. Krásné přírodní scenérie, které z hotelu uvidíte, berou návštěvníkům dech. Hotel Terra Nostra Garden ve Furnasu ukazuje to nejlepší z azorské pohostinnosti již od roku 1935 a od té doby se stal ikonou Azorských ostrovů. Hotel je známý také díky termálnímu bazénu Garden, který je exlibris Azorských ostrovů.

Vybavení hotelu

S úžasnou krajinou koresponduje i interiér hotelu Terra Nostra Garden: vkusně volená dekorace kombinující přírodní prvky se stylem Art Deco. V hotelu je klientům k dispozici restaurace a bar, vnitřní vyhřívaný bazén, tenisový kurt, hrací místnost, koutek pro čtenáře, business centrum, obchod se suvenýry a parkoviště (pro hotelové hosty zdarma). Za poplatek je pak možné využít servis hlídání dětí či službu prádelny. Pro skupinová setkání je v hotelu několik sálů, největší o rozloze 369m².

Vybavení pokoje

V butikovém hotelu Terra Nostra Garden Hotel, který byl navržen pro klidnou dovolenou, jsou pokoje přirozeně velmi pohodlné a relaxační s úchvatným výhledem do zahrady. Hotel jich nabízí celkem 84 (z toho 4 apartmá) s elegantním interiérem inspirovaným stylem Art Deco.

Stravování

Ať už chcete ochutnat vydatný guláš Furnas Cozido nebo se občerstvit jedinečnými pochoutkami z místních surovin, restaurace TN a bar a terasa The Gardener nabízejí to nejlepší z azorské kuchyně ve špičkové kvalitě.

Sport a zábava

Během celého roku mohou hosté hotelu Terra Nostra Garden zdarma využívat nádherný Botanický park k procházkám a relaxaci. Pobyt zde Vám jistě zpříjemní vnitřní vyhřívaný bazén, tenisový kurt, hrací místnost, koutek pro čtenáře a business centrum.

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Ostrov Sao Miguel / TERRA NOSTRA GARDEN


kód kontroly
Odesláním poptávky souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v informacích o zpracováních osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.
Hřiště v okolí
Batalha Golf Course
Batalha Golf Course
(7 km od hotelu)Ostrov Sao Miguel
Furnas Golf Course
Furnas Golf Course
(9 km od hotelu)Ostrov Sao Miguel
Hotely v okolí
OCTANT HOTELS PONTA DELGADA
OCTANT HOTELS PONTA DELGADA
Ostrov sao miguel
od 1.390,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
SUL VILLAS & SPA
SUL VILLAS & SPA
Ostrov sao miguel
od 2.490,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
AZORIS ROYAL GARDEN LEISURE & CONFERENCE HOTEL
AZORIS ROYAL GARDEN LEISURE & CONFERENCE HOTEL
Ostrov sao miguel
od 1.190,- Kč
(1 noc/osoba se snídaní)
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Chci dostávat informace o golfových zájezdech
Zaregistrovat se k odbírání newsletteru
Jsme partneři:
Tee Time Golfista roku golfgate.cz Golf Time golfchannel.cz